Wakacje z biurem podróży? Nie tym razem!

W Planet Escape nie uznajemy podróżniczej ściemy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wycieczki dla wszystkich to wycieczki dla nikogo, a oszałamiające zabytki często są takie tylko w folderach biur podróży. Uważamy, że klasyczne wyjazdy all inclusive są dobre tylko dla kogoś, kogo nie interesuje nic poza leżakiem – rzeczywiste poznanie świata to wyjście poza schemat i udeptane przez turystów ścieżki. Dla wszystkich, którzy myślą podobnie, stworzyliśmy Planet Escape.

Wycieczki szyte na miarę

W Planet Escape all inclusive nabiera zupełnie innego znaczenia. Nie oferujemy pakietów łączonych przelot + hotel + rezydent. W zamian proponujemy emocje, niezapomniane widoki i wrażenia z przewodnikami, którzy dany region znają jak własną kieszeń. Żyli tam i zwiedzili ten kraj wzdłuż i wszerz. To właśnie rozumiane przez nas all inclusive – luksusowe wakacje, w których będziesz miał okazję zobaczyć, poczuć, poznać, posłuchać opowieści. Tylko tyle i aż tyle.

Przemysł turystyczny? Akysz!

Mówimy stanowcze nie wielkim hotelowym molochom, sztucznym atrakcjom i kuchni, którą miejscowi omijają szerokim łukiem. Wybieramy piękne butikowe hotele, położone w cudownych miejscach, w których można się zrelaksować z dala od tłumu. Wycieczki? Tylko z pakietem „Wow” i setkami zdjęć. Kuchnia? Autentyczna, miejscowa, przepyszna.

Potrafimy słuchać

Wycieczki dobieramy indywidualnie do Twoich marzeń, terminu i budżetu. Doświadczenie pozwala nam niemal bez słów rozumieć potrzeby naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności oczekiwań, dlatego inne propozycje mamy dla par wybierających się na podróż poślubną, inne dla grupy przyjaciół czy firmowych wyjazdów incentive. Sprawdź nasze realizacje!

Kierunki jak ze snów

Egzotyczny wyjazd to dla niejednego z nas marzenie całego życia. Wiemy z doświadczenia, że często nasi klienci mają wiele obaw. Wynikają one z różnych przyczyn – strachu przed nieznanym, obawą o sytuację polityczną w kraju czy barierę językową. Wielu z naszych klientów oszczędzało na wyjazd z nami wiele lat, oczekiwania są więc bardzo duże. Dlatego właśnie nasze wyjazdy organizujemy z taką starannością. Ponadto nasza obsługa klienta działa bez zarzutu – przed opowiadamy na niezliczoną ilość pytań, podpowiadamy co zabrać i o czym pamiętać, po – słuchamy Waszych wrażeń i oglądamy zdjęcia!

Kim jesteśmy?

Planet Escape tworzy grupa przyjaciół z solidnym bagażem podróżniczych doświadczeń i ogromnym entuzjazmem, żeby dzielić się pasją z innymi. Przed założeniem firmy namówiliśmy do wyjazdu niemal wszystkich naszych znajomych i rodzinę, skutecznie burząc ich wątpliwości i…obserwując ich radość i wdzięczność po powrocie. Oni wielokrotnie byli przecież na wycieczkach z biurami podróży, ale nigdy nie doświadczyli czegoś takiego! To było dla nas olśnienie. Dlatego dziś robimy to, co umiemy najlepiej : zarażamy pasją wszystkich pod szyldem Planet Escape.

Piotr, Marcin, Asia, Jagoda, Natalia i Szymon zaprasza na wakacje jak ze snów. Urlop luksusowy to urlop pełen wrażeń, które pozostaną nam w pamięci do końca życia. Wybierz się z nami w niesamowitą przygodę do najodleglejszych miejsc globu. Marzysz o Peru, od zawsze fascynowała Cię Kostaryka, śnisz o tajskich plażach, jako dziecko bawiłeś się w safari? Z nami wszystko jest możliwe. Zapraszamy na wakacje marzeń!


Noclegi: w poszukiwaniu ekstrawagancji
Nocleg nie zawsze musi być skromny, a czasami to właśnie miejsce, w którym spędzasz noc, staje się najbardziej...
Jak utrzymać kontakt z branżą podczas urlopu
Urlop to czas, kiedy możemy oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się i naładować baterie....
Wielka grecka przygoda: poradnik dla podróżujących
Grecja, kraj o bogatej historii, kulturze i niezwykłych krajobrazach, jest jednym z najbardziej pożądanych...
Wakacje nad jeziorami
Spędzanie wakacji nad jeziorem to nic innego jak marzenie o beztroskim lenistwie, które nagle materializuje...
Wakacje 2023: Eksperci prognozują wyjątkowy sezon i wzrost cen
W miarę jak lato coraz bardziej się zbliża, Polacy gorączkowo planują i rezerwują swoje wymarzone wakacje....
Odkryj tajemnice greckiej kuchni: kulinarna podróż do serca śródziemnomorskiego raju
Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, jak to jest podróżować do egzotycznego miejsca, gdzie każdy dzień jest...