Tunezja – raj wyjazdów all inclusive

Tunezja jest obok Egiptu jednym z najczęstszych celów naszych wakacyjnych podróży. Nic dziwnego, dużą część propozycji biur podróży stanowią oferty wyjazdu właśnie w to niezwykłe miejsce, gdzie egzotyka łączy się z europejskimi standardami, a niewygórowana cena nie wyklucza wcale wypoczynku w dobrych warunkach. W Tunezji czekają na nas także świetne oferty typu all inclusive, zawierające wyżywienie i inne dodatki w cenie.

All inclusive dla plażowiczów

Jeśli liczymy na piaszczyste plaże z pięknymi palmami, które można będzie uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach, to Tunezja spełni nasze oczekiwania. Nie brak tu przestrzeni do beztroskiego wylegiwania się na plaży i korzystania z ciepłej wody czy grzejącego słońca. Część hoteli oferuje basen kryty lub własne kąpielisko przy plaży. Dzięki doskonałemu zapleczu możemy spędzać całe dni nie opuszczając terenu hotelu, a jednocześnie korzystając ze wszystkich uroków tego niezwykłego kraju. Mając taki zamiar, warto wybrać właśnie opcję all inclusive – wyższe ceny stanowią w przypadku tych ofert zapewnienie, że dostaniemy na miejscu pyszne wyżywienie, dostęp do basenu czy strefy SPA, a także inne bonusy. To opłacalne rozwiązanie, oszczędzające nam również stresu związanego z ewentualnymi wydatkami na miejscu.

Pora na zwiedzanie

Jeżeli preferujmy wycieczki objazdowe, również będziemy mieli z czego wybierać. Także wybierając taką opcję możemy zdecydować się na wyjazd do Tunezji typu all inclusive – wystarczy znaleźć w Internecie rzetelną firmę np. fly.pl. Bez problemu zarezerwujemy pokój dwuosobowy czy rodzinny, dobierzemy interesujący nas region, długość pobytu i inne szczegóły. Decydując się na taką wyprawę możemy często liczyć na wsparcie przewodnika, który zadba o to, by naszym oczom nie umknęły żadne lokalne atrakcje. Taka osoba okrasi też historyczne fakty ciekawymi anegdotami, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Pamiętajmy, że pragnąc oszczędzić możemy wybrać dojazd własny i samodzielnie znaleźć tanie bilety lotnicze. Warto wówczas znaleźć wycieczkę rozpoczynającą się w hotelu blisko lotniska.

Wakacje w Tunezji z dziećmi

Rodzinny wyjazd do Tunezji to doskonały pomysł. Maluchy chętnie spędzają czas na plaży, chlapiąc się beztrosko w wodzie lub budując zamki z piasku. Wybierając program all inclusive będziemy mogli liczyć na pyszne przekąski serwowane naszym pociechom, a także liczne atrakcje, jak na przykład animacje, prowadzone często nawet w języku polskim. W zależności od wieku dziecka, będziemy mogli zapewnić mu także inne wspaniałe przeżycia – z pewnością z chęcią spróbuje uprawiać różne sporty wodne, a szczytem marzeń stanie się wizyta w jednym z licznych parków wodnych.

 

Grafika: Sfax, Moumou82, Wikipedia.org

Jak znaleźć ciekawą ofertę turystyczną w internecie ?
Coraz częściej sięgamy do internetu aby znaleźć ciekawe miejsce i hotel na spędzenie wymarzonych wakacji....
TT Warsaw 2013 na nowo odkrywają Tunezję
Kolorowa, radosna, pełna niespodzianek. Tunezja jakiej jeszcze nie znamy... Poza wypoczywaniem pod palmami,...
Wygraj wycieczkę do Tunezji
Zakosztuj ciepła słonecznych promieni! Gorąca Tunezja czeka na zwycięzcę. Sprawdź się, wybierz test,...