Jak znaleźć ciekawą ofertę turystyczną w internecie ?

Coraz częściej sięgamy do internetu aby znaleźć ciekawe miejsce i hotel na spędzenie wymarzonych wakacji. Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe zadanie gdyż ofert są tysiące na kilkudziesięciu kierunkach. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji wydaje się skorzystanie z wyszukiwarki last minute. Wczasy w zasięgu kliknięcia to faktycznie jest już możliwe. Zobaczmy na przykładzie jednego z portali turystycznych jakie są możliwości takiego narzędzia.

źródło: www.liketours.pl

Jak widzimy wybieramy najbardziej interesujące nas kierunki wyjazdu, podajemy termin w którym ma się zawierać nasza podróż, skąd chcemy ją rozpocząć, jak długo ma trwać i w jakim składzie osobowym będziemy w niej uczestniczyć. Do wyboru mamy różne środki transportu wliczając w to także dojazd na miejsce wypoczynku własnym autem. Możemy też skorzystać z bardziej zaawansowanych filtrów, które umożliwią nam jeszcze lepsze dopasowanie oferty do naszych wymagań i upodobań.

źródło: www.liketours.pl

Teraz definiujemy ile chcemy zapłacić za osobę, jakiej kategorii ma być hotel, jaki rodzaj wyżywienia preferujemy i jaką powinien mieć minimalną ocenę.

Z łatwością odnajdziemy też hotele zlokalizowane przy plaży, rodzinne, z wodnymi zjeżdżalniami. Dla młodych osób wybierzemy zapewne hotele blisko centrum z dużą ilością sportów wodnych, animacjami. Turyści ceniący luksus i wczasy w komfortowych warunkach wybiorą oferty all inclusive, hotele z klimatyzacją, pięciogwiazdkowe z dostępem do internetu i pola golfowego. W kolejnym kroku zobaczymy propozycje zakwaterowania spełniające nasze kryteria.

źródło: www.liketours.pl

Dzięki ocenom łatwo możemy się zorientować czy warto rezerwować dany hotel i jak odwiedzający ocenili pokoje, wyżywienie czy obsługę. Od razu też widzimy od jakich cen minimalnych możemy przebywać w hotelu. 

W podobny sposób mogą postąpić osoby, które szukają wycieczek ze zwiedzaniem zwanych popularnie objazdówkami. W bazie jak się przekonaliśmy są zawarte także oferty kolonii i obozów młodzieżowych.

Jesienne uroki Toskanii - idealne miejsce na wakacje!
Każdy z nas chyba marzy, aby pojechać właśnie do Toskanii. Są wśród nas tacy, którzy już byli tu wiele...
Słoneczne wybrzeże Adriatyku czy Chorwacja? - idealne miejsca na wakacje!
Jeśli macie poczucie, że mija już prawie połowa wakacji, a wy nadal nie jesteście pewni dokąd pojechać,...
Idealny pomysł na wakacje - to wakacje w last minute!
Już czas zacząć sezon urlopowy i pomyśleć, gdzie chcemy się wybrać i gdzie będziemy mieli pewność na...
Wyjazdy wakacyjne poza standardowe kierunki
Najbardziej popularnym kierunkiem turystyki zagranicznej w czasie wakacji wśród Polaków jest Grecja....
Wakacje z naszym zwierzakiem! Domy i apartamenty wakacyjne w których nasz pies jest mile widziany!
Każdy z nas cieszy się na nadejście wymarzonych wakacji, planuje miejsce wypoczynku, szuka tej jedynej,...
Wakacyjne apartamenty na Riwierze Adriatyckiej!
Za oknem śnieg i temperatury wciąż spadają, myśl o wakacjach jest jedną z przyjemniejszych, zwłaszcza...