Travel-Bidder.com zaprasza na konferencję – Ryzyka Przelotów Grupowych

Już 19 października podczas Targów Tour Salon  w Poznaniu, organizatorzy projektu Travel-Bidder.com zaprezentują długo oczekiwane wyniki Ogólnopolskiego Badania Przelotów Grupowych.

W pierwszej połowie października organizatorzy Travel-Bidder.com, jako jedyni w Polsce, przeprowadzili wśród pracowników branży  ankietę, dotyczącą aktualnych tendencji na rynku przelotów grupowych, w tym preferencji klientów, jakości ofert oraz polityki cenowej.

Wyniki tego badania zostaną zaprezentowane już 19 października podczas Międzynarodowych Targów w Poznaniu, w trakcie których odbędzie się specjalna konferencja „Ryzyka Przelotów Grupowych”. Prelegenci, a wśród nich przedstawiciele linii lotniczej (Ewa Ulrich oraz Mariusz Wróblewski, Lufthansa), agencji incentive i biura IATA (Andreo Grzębowski, Biuro Podróżników Flugo), na przykładzie case’ów zaprezentują problemy i rozwiązania, z jakimi stykają się na tym rynku.

W panelu dyskusyjnym wezmą udział dodatkowo przedstawiciele firm ubezpieczeniowych Katarzyna Szepczyńska (Axa) i Dariusz Baran (Chartis) oraz Cezary Wilemajtys reprezentujący agencję incentive (United Partners).

Projekt Travel-Bidder.com jest narzędziem, które jako jedyne na polskim rynku wprowadza zaawansowane rozwiązania w dziedzinie rezerwacji grupowych. Platforma wdraża trzy e-usługi, które obejmują grupowe rezerwacje lotnicze, hotelowe oraz programy pobytowe. Usługa skierowana do branży turystycznej, pozwala na oszczędność czasu, duży dostęp do odbiorców branży i inspiracje nowymi pomysłami.

Konferencja „Ryzyka Przelotów Grupowych” odbędzie się w środę 19 października w godzinach 12.00 – 15.30, na Targach Tour Salon (Pawilon 14 B, p. III, sala A). Aby w niej uczestniczyć należy dokonać rejestracji telefonicznej pod numerem 22 100 65 71 lub napisać na adres Office@travel-bidder.com. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na www.travel-bidder.com

Męska kurtka przejściowa? Czym się wyróżnia?
Powrót ciepłych czasów zbliża się coraz większymi krokami, przez co niejedna osoba zastanawia się, jak...
Przyciągający magnetyzm gór? Celebrowanie górskich wędrówek po odpowiednim przygotowaniu
Góry od zarania dziejów były symbolem niedostępności i wyjątkowości. Przyciągają wędrowców szukających...
Wycieczki do Chin
Zainteresowanie turystyką nigdy nie słabnie. Cyklicznie zmienia się jednak popularność najchętniej odwiedzanych...
Dlaczego warto czytać regulaminy przewoźników lotniczych przed podróżą?
Sezon wakacyjny rozpoczął się na dobre, a więc Polacy coraz chętniej rezerwują loty w rozmaite zakamarki...
Podróżuj szlakiem arystokracji
Na mapie Polski jest wiele niezwykle ciekawych miejsc o długiej i ciekawej historii. Przetrwały one wojny...
Last minute 2019 - co jest trendy?
Last Minute to idealna propozycja dla wszystkich, którzy marzą o beztroskim i luksusowym urlopie. Polscy...