Travel-Bidder.com zaprasza na konferencję – Ryzyka Przelotów Grupowych

Już 19 października podczas Targów Tour Salon  w Poznaniu, organizatorzy projektu Travel-Bidder.com zaprezentują długo oczekiwane wyniki Ogólnopolskiego Badania Przelotów Grupowych.

W pierwszej połowie października organizatorzy Travel-Bidder.com, jako jedyni w Polsce, przeprowadzili wśród pracowników branży  ankietę, dotyczącą aktualnych tendencji na rynku przelotów grupowych, w tym preferencji klientów, jakości ofert oraz polityki cenowej.

Wyniki tego badania zostaną zaprezentowane już 19 października podczas Międzynarodowych Targów w Poznaniu, w trakcie których odbędzie się specjalna konferencja „Ryzyka Przelotów Grupowych”. Prelegenci, a wśród nich przedstawiciele linii lotniczej (Ewa Ulrich oraz Mariusz Wróblewski, Lufthansa), agencji incentive i biura IATA (Andreo Grzębowski, Biuro Podróżników Flugo), na przykładzie case’ów zaprezentują problemy i rozwiązania, z jakimi stykają się na tym rynku.

W panelu dyskusyjnym wezmą udział dodatkowo przedstawiciele firm ubezpieczeniowych Katarzyna Szepczyńska (Axa) i Dariusz Baran (Chartis) oraz Cezary Wilemajtys reprezentujący agencję incentive (United Partners).

Projekt Travel-Bidder.com jest narzędziem, które jako jedyne na polskim rynku wprowadza zaawansowane rozwiązania w dziedzinie rezerwacji grupowych. Platforma wdraża trzy e-usługi, które obejmują grupowe rezerwacje lotnicze, hotelowe oraz programy pobytowe. Usługa skierowana do branży turystycznej, pozwala na oszczędność czasu, duży dostęp do odbiorców branży i inspiracje nowymi pomysłami.

Konferencja „Ryzyka Przelotów Grupowych” odbędzie się w środę 19 października w godzinach 12.00 – 15.30, na Targach Tour Salon (Pawilon 14 B, p. III, sala A). Aby w niej uczestniczyć należy dokonać rejestracji telefonicznej pod numerem 22 100 65 71 lub napisać na adres Office@travel-bidder.com. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na www.travel-bidder.com

Zwiedzanie Wawelu - praktyczne wskazówki dla turystów
Kraków, perła Polski, jest miastem, które tętni życiem i łączy w sobie wieki tradycji z pulsującą energią...
Gdzie warto wybrać się na weekend w Polsce?
Polska, z jej bogatą historią i malowniczymi zakątkami, stanowi prawdziwy raj dla turystów. Jeżeli zastanawiasz...
Ceny biletów do Biskupina na rok 2023
Biskupin to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych stanowisk archeologicznych w Polsce, które...
Trip.com. Twoja globalna platforma podróży.
Czy jesteś zapalonym podróżnikiem, czy też planujesz swoją pierwszą wyprawę, Trip.com jest tu, aby uczynić...
Odkrywanie nieznanego: podróż dookoła świata
Podróż dookoła świata. Brzmi jak coś z powieści Julesa Verne’a, prawda? Ale to nie jest tylko domena...
Męska kurtka przejściowa? Czym się wyróżnia?
Powrót ciepłych czasów zbliża się coraz większymi krokami, przez co niejedna osoba zastanawia się, jak...