Toruń za pół ceny już 21-23 września 2012

www.torun-za-pol-ceny.pl

Już niebawem rusza 3. edycja akcji „Toruń za pół ceny” organizowanej przez Radio Plus Toruń i Urząd Miasta Torunia. W tym roku akcja odbędzie się w dniach od 21 do 23 września 2012 w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych. Udział w przedsięwzięciu potwierdziło ponad 100 zaproszonych firm, w tym:

  • hotele
  • restauracje, kawiarnie, kluby, klubokawiarnie,
  • instytucje kulturalne i sportowe
  • firmy związane z branżą rozrywkową

Wśród Partnerów znalazły się instytucje związane z akcją od początku, jak i te, które niedawno rozpoczęły swoją działalność. Zgłoszone punkty partnerskie (szczegółowa lista na www.torun-za-pol-ceny.pl) obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50 %. Rabat nie musi obejmować całego asortymentu – Partner może przygotować specjalną propozycję, która stanowi część jego stałej oferty. Warunkiem obligatoryjnym jest jednak obniżenie cen o 50%.  

W tak bogatej bazie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci. Za połowę ceny będzie można odwiedzić najpopularniejsze atrakcje turystyczne, wybrać się na przejażdżkę zabytkowym tramwajem, czy podziwiać panoramę toruńskiej Starówki z pokładu statku. Smakosze będą mieli możliwość posmakowania specjałów toruńskich restauratorów, a klubowicze bawić się na niezapomnianych imprezach. Najmłodsi zaś będą mogli hasać do woli w jednym z centrów zabaw.

Nowością w tym roku będzie Studio Letnie Radia Plus Toruń, które w terminie 21-23.09.2012 nadawać będzie z Rynku Staromiejskiego (ogródek restauracji Sphinx, ul. Żeglarska 31).  Na 92,8 fm usłyszeć będzie można informacje o codziennych atrakcjach, wywiady i rozmowy w partnerami wydarzenia oraz samymi uczestnikami akcji (mieszkańcami Torunia oraz turystami).

Działania prowadzone w ramach akcji „Toruń za pół ceny” mają na celu przedłużenie sezonu turystycznego, integracji społeczności lokalnej oraz prezentacją towarów i usług oferowanych przez Partnerów, poprzez ich sprzedaż za pół ceny przez trzy dni trwania akcji promocyjnej.

Lista obiektów uczestniczących w akcji „Toruń za pół ceny” zostanie zamieszczona na stronie internetowej www.torun-za-pol-ceny.pl. Dodatkowo, w lokalach partnerskich w widocznym miejscu zostaną umieszczone plakaty reklamowe, tak aby zainteresowani turyści oraz mieszkańcy  Torunia nie mieli wątpliwości, których lokali/instytucji dotyczy zniżka.

Aby zachęcić do odwiedzenia Grodu Kopernika, informacje o akcji „Toruń za pół ceny” będą ogłaszane w mediach o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. W ten sposób o prowadzonych działaniach dowiedzą się nie tylko torunianie, ale i mieszkańcy innych regionów Polski.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz lista uczestników i ich oferty zostaną przedstawione na stronie www.torun-za-pol-ceny.pl.

Organizatorzy: Urząd Miasta Torunia – Biuro Toruńskiego Centrum Miasta oraz Radio Plus Toruń.

Konkursy cukiernicze Eko-ciastko 2010 podczas Targów Gastro Hotel
W dniach 6-8 października w Hali AWF przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu odbędą się dedykowane dla...
Toruń - tradycja i nowoczesność
"Od piernika do rydzyka" takim sloganem reklamuje Toruń serwis nasztorun.pl . Trzeba przyznać, że slogan...