Serwis otoWakacje.pl zdobywa coraz większe zaufanieSerwis turystyczny otoWakacje.pl z każdym dniem cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Internautów. 4,5 mln odsłon w czerwcu br. oznacza dwukrotny wzrost w porównaniu z analogicznym okresem w zeszłym roku. Wydłużył się także średni czas przebywania w serwisie.

Należący do Grupy Allegro serwis otoWakacje.pl został uruchomiony pod koniec kwietnia ubiegłego roku. Od piętnastu miesięcy portal utrzymuje dynamiczny wzrost liczby zamieszczanych ogłoszeń. Pula aktywnych ofert w czerwcu bieżącego roku wynosiła ponad 16 tys. i była prawie dziesięć razy wyższa niż w tym samym miesiącu w 2009 roku.

Oprócz wzrostu ilości ogłoszeń, otoWakacje.pl odnotowały także większą liczbę odwiedzin. W czerwcu 2010 roku było to ponad 4,5 mln wyświetleń oraz ponad 800 tys. unikalnych użytkowników. Dla porównania, czerwcu 2009 roku serwis otoWakacje.pl zanotował 2,1 mln odsłon (w tym niecałe pół miliona unikalnych użytkowników). Średni czas przebywania w serwisie wydłużył się przez rok prawie o 16 procent. Jest to obecnie ponad 6 minut.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dynamiki rozwoju naszego serwisu. Tak duży wzrost liczby odwiedzin oraz zamieszczanych ogłoszeń świadczy o tym, że portal otoWakacje.pl cieszy się coraz większym zaufaniem użytkowników – powiedziała Katarzyna Nowaczyk, manager serwisu otoWakacje.pl. – Jego dobre notowania pokazują, że na internetowym rynku ogłoszeniowym branży turystycznej osiągnęliśmy pozycję solidnego gracza. Jesteśmy przekonani, że nasz serwis będzie się rozwijał równie szybko jak do tej pory”.

Turystyka górska: sposób na krótszy i dłuższy wyjazd
Wędrówki piesze to nie tylko sposób na zdrowy tryb życia, ale także fantastyczna okazja do odkrywania...
Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Long Stay w Polsce. Wynajem długoterminowy w hotelach i apartamentach
W erze cyfrowej, gdzie praca zdalna i mobilność stały się normą, tradycyjne formy zakwaterowania zaczynają...
Gdzie warto wybrać się na weekend w Polsce?
Polska, z jej bogatą historią i malowniczymi zakątkami, stanowi prawdziwy raj dla turystów. Jeżeli zastanawiasz...
Ceny biletów do Biskupina na rok 2023
Biskupin to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych stanowisk archeologicznych w Polsce, które...
Co warto zwiedzić na Mazowszu?
Mazowsze – serce Polski, to kraina niezwykłych kontrastów, gdzie nowoczesność spleciona jest z historią,...