Serwis otoWakacje.pl podpowiada jak spędzić czas podczas urlopu

Do tej pory użytkownik serwisu otoWakacje.pl, przeglądając oferty mógł automatycznie sprawdzić, gdzie można w okolicy dobrze zjeść. Od kilku dni, oprócz listy restauracji, znajdujących się w pobliżu miejsca, którego dotyczy oferta, przy ogłoszeniu pojawia się dodatkowy box z fragmentem przewodnika po okolicy i ciekawą imprezą organizowaną tam w najbliższym czasie.

– Nowo wprowadzona funkcja sprawia, że planowanie podróży staje się jeszcze prostsze – mówi Katarzyna Nowaczyk, dyrektor serwisu otoWakacje.pl. – Na naszych stronach osoba planująca urlop znajdzie nie tylko ofertę wypoczynku, ale jednocześnie otrzyma konkretne informacje o miejscach wartych odwiedzenia w regionie, który go interesuje oraz pomysł na ciekawe spędzenie czasu podczas pobytu. W chwili obecnej nie musi szukać inspiracji w całym serwisie, bowiem system automatycznie dopasowuje posiadane przez nas informacje do oglądanej przez użytkownika oferty. Dzięki temu, przeglądając ogłoszenie dotyczące noclegu w Krakowie, dowie się, że szczególnie warto wybrać się tam w najbliższy weekend i obejrzeć XI Wielką Paradę Smoków bądź spędzić ten czas aktywnie i wybrać się na wycieczkę malowniczym szlakiem rowerowym Kobylany, przebiegającym przez dolinę Jury.

Serwis otoWakacje.pl stanowi praktyczny poradnik dla osób planujących podróż. Oprócz bogatej bazy ofert wyjazdowych i obiektów noclegowych, jest ponadto źródłem inspiracji podróżniczych dotyczących Polski i zagranicy, a także wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa podróżowania i bezpiecznych zakupów ofert wakacyjnych przez Internet.

Serwis propaguje podróżowanie po Polsce, dlatego wspiera lokalne produkty turystyczne. Informacja zamieszczona przy ogłoszeniu jest darmową, obszerną promocją regionu lub miasta, jego atrakcji turystycznych i odbywających się w nich imprez.

Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Podróż do Tajlandii - internet mobilny na wyjazd
Podróż do Tajlandii – internet mobilny na wyjazd Podróżowanie do egzotycznych zakątków takich...
Stronie Śląskie Atrakcje - Krótki przewodnik po najbardziej dziewiczym fragmencie ziemi kłodzkiej.
Stronie Śląskie, położone w malowniczym sercu Gór, stanowi jedno z tych miejsc na mapie Polski, które...
Jak dojechać do Kwidzyna z Gdańskiego lotniska?
Witaj w sercu północnej Polski, w Gdańsku – mieście o bogatej historii, malowniczych uliczkach i otwartym...
20 Najciekawszych atrakcji w Zamościu dla młodzieży
Zamość to miasto o bogatej historii i kulturze, które oferuje wiele atrakcji zarówno dla młodszych, jak...
Nowa oaza luksusu w sercu Bieszczadów
– Czy kiedykolwiek marzyłeś o luksusowych wakacjach w malowniczych Bieszczadach? – Czy...