Rusza fabryka wyjazdów typu MICE

Portal przeznaczony jest dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jest swoistą „fabryką” produkującą szacunkowe oferty, a do sprawnej komunikacji  w tym zakresie służą formularze zapytań o wyjazd typu MICE.

Właścicielem portalu jest biuro podróży Club&Travel organizujące wyjazdy motywacyjne i kompleksowej obsłudze podróżniczej od ponad 13 lat.
Pragniemy, aby portal służył  firmom, bez względu na ich wielkość i budżet przeznaczany na wyjazdy motywacyjne, spotkania, konferencje i różnego rodzaju tzw „event”-y. Większość informacji wyświetlana jest na MICEfactory.pl tylko po uprzedniej rejestracji i zalogowaniu do systemu naszego portalu. Dzięki temu jesteśmy w stanie rzetelnie sprawdzić ilość odwiedzających nas internautów, ich profil, jak również ocenić jakość naszych usług i przydatność  porad. Firmom, które systematycznie będą korzystały z informacji i usług zawartych w portalu gwarantujemy wymierne korzyści w postaci zmniejszenia wydatków na podróże służbowe, oszczędności na czasie aranżacji wyjazdów MICE.”- powiedział Jerzy Piotr Pronobis Prezes Club&Travel .

Club & Travel specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm, a szczególnie realizacji imprez motywacyjnych, których głównym punktem programu są ważne wydarzenia sportowe takie jak: mecze piłkarskie, wyścigi Formuły 1, zawody z cyklu Pucharu Świata w skokach narciarskich, międzynarodowe turnieje tenisowe itp. W ubiegłych latach Club & Travel zorganizował wyjazdy firmowe na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej NIEMCY2006, Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Austria/Szwajcaria2008, na Mundial w RPA 2010 oraz na Igrzyska Olimpijskie jako oficjalny wyłączny agent biletowy PKOl.

Wynajem sali konferencyjnej – o czym warto wiedzieć?
Organizacja udanej konferencji to zadanie wymagające staranności i przemyślanego planu. Jednym z jej...
Organizacja eventów firmowych – jak się za to zabrać?
Niezależnie od branży i rodzaju wykonywanej działalności, organizacja eventów firmowych stała się dziś...
Czy impreza okolicznościowa w górach?
Organizacja imprezy okolicznościowej w górach to nie tylko doskonała okazja do uczczenia ważnego wydarzenia,...
Najlepszy sposób na integrację pracowników
Kiedyś żadnemu pracodawcy nie zależało na tym, aby jego pracownicy nawiązywali ze sobą bliższe relacje,...
Marka lokalna dźwignią turystyki
Konferencja "Marketing miejsc - Trendy 2013" odbędzie się 15 maja 2013 roku w Instytucie Dziennikarstwa...
Przepis na udany event na Targach Event 2012
Niebanalne pomysły na niezapomniane eventy i szereg produktów, usług czy rozwiązań potrzebnych do organizacji...