Rozsmakuj się w Gdańsku – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Po raz trzeci zapraszamy Państwa do udziału w akcji „Rozsmakuj się w Gdańsku – Weekend za pół ceny”. Termin najbliższej edycji to 16 i 17 kwietnia 2011 r.

W akcji udział wezmą restauracje, puby, bary oraz instytucje kulturalne. Po raz kolejny za wybrane kulinarne specjały i inne atrakcje, a także usługi hotelowe zapłacimy o połowę mniej! W trzeciej edycji udział bierze 46 lokali gastronomicznych, 7 obiektów noclegowych, klub bilardowy oraz SPA.

Dwie poprzednie edycje, które odbyły się w 2010 r. cieszyły się dużym powodzeniem zarówno ze strony restauratorów jak i uczestników akcji. Ponieważ zainteresowanie ofertą przerosło najśmielsze oczekiwania, przed lokalami ustawiały się długie kolejki. Celem usprawnienia kolejnych edycji powstał regulamin. Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z karty menu, nie będzie też możliwości rezerwacji stolików.

Podczas weekendu będzie można nie tylko wybrać się do restauracji, kawiarni czy klubu, ale także odwiedzić za pół ceny Muzeum Historyczne Miasta Gdańska (Dwór Artusa – ul. Długa Targ 43/44, Dom Uphagena – ul. Długa 12, Muzeum Bursztynu – Zespół Przedbramia ulicy Długiej, Ratusz Głównego Miasta – ul. Długa 47), Centralne Muzeum MorskieMuzeum Archeologiczne w Gdańsku – ul. Mariacka 25-26, Centrum Edukacji Archeologicznej “Błękitny Lew” – ul. Chmielna 53, Wystawę “Drogi do wolności” – ul. Wały Piastowskie 24, Strefę Historyczną Wolne Miasto Gdańsk – ul. Piwna 19/21 oraz Centrum Hewelianum – wystawę “Energia, Niebo i Słońce”. 16 i 17 kwietnia w Państwowej Operze Bałtyckiej będzie można zakupić za połowę ceny bilety na majowe spektakle Izadory Weiss “Eurazja”.

Poza licznymi atrakcjami „za pół ceny” biorący udział w akcji będą mogli wziąć udział w konkursie „Korona Smakosza” zorganizowanym przez MAKRO Cash & Carry. Nagrody w nim przewidziane są zarówno dla klientów, jak i restauratorów. Biorący udział w akcji będą mogli oddać swój głos w plebiscycie na ulubioną restaurację, a jednocześnie sami wygrać cenne nagrody takie jak: notebook, telewizor, aparaty fotograficzne oraz książki. Natomiast restauracja, która otrzyma najwięcej głosów i punktów w wyszczególnionych kategoriach, zdobędzie „Koronę Smakosza”. Oficjalne rozdanie nagród odbędzie się 9 maja w Urzędzie Miejskim w Gdańsku.

Dodatkową atrakcję przygotował też Zakład Komunikacji Miejskiej. Przejażdżka zabytkowym tramwajem Konstal N z 1952 r. na trasie: pętla tramwajowa na Zaspa – Centrum, będzie dostępna za połowę ceny. O mijanych na trasie zabytkach opowie przewodnik miejski.

Z zachęcającą propozycją cenową wystąpiło również SPA oraz klub bilardowy.

Lokale biorące udział w akcji są oznaczone specjalnymi plakatami „Rozsmakuj się w Gdańsku – Weekend za pół ceny”. Ich pełna lista oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: http://www.gdansk.pl/rozsmakujsie

Spotkajmy się w Gdańsku 16 i 17 kwietnia !!!

 

Źródło: PR

 

 


Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Wakacje All Inclusive LATO 2024 - Dlaczego warto zarezerwować już teraz?
Wakacje First Deal czy Last Minute? Planowanie wymarzonych wakacji to czasem wyjątkowe wyzwanie. Szukając...
Podróż do Tajlandii - internet mobilny na wyjazd
Podróż do Tajlandii – internet mobilny na wyjazd Podróżowanie do egzotycznych zakątków takich...
Stronie Śląskie Atrakcje - Krótki przewodnik po najbardziej dziewiczym fragmencie ziemi kłodzkiej.
Stronie Śląskie, położone w malowniczym sercu Gór, stanowi jedno z tych miejsc na mapie Polski, które...
Jak dojechać do Kwidzyna z Gdańskiego lotniska?
Witaj w sercu północnej Polski, w Gdańsku – mieście o bogatej historii, malowniczych uliczkach i otwartym...
20 Najciekawszych atrakcji w Zamościu dla młodzieży
Zamość to miasto o bogatej historii i kulturze, które oferuje wiele atrakcji zarówno dla młodszych, jak...