Rowerek dla Zuzi – zbiórka zakończona sukcesem

Zbiórka charytatywna pt. „Popedałuję daleko” na rehabilitacyjny rowerek dla 6-letniej Zuzi z Gdańska została zakończona. Dzięki organizatorom i darczyńcom akcji w ciągu niespełna 2 miesięcy udało się uzbierać 3 610 zł, za które będzie można zakupić niezbędny sprzęt rehabilitacyjny dla dziecka.

Zuzia przed narodzinami przeszła skomplikowaną wewnątrzmaciczną operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej. Operacja pozwoliła jej uniknąć wodogłowia i paraliżu dolnej części ciała. Niemniej, w jej skutek dziewczynka ma dziś poważny niedowład kończyn dolnych i wymaga intensywnej rehabilitacji.

Szansą na tę rehabilitację jest właśnie specjalny rowerek. Pojazd dostosowany jest do potrzeb osób ze schorzeniami układu ruchu. Pozwoli on dziewczynce na kontynuację ćwiczeń wzmacniających mięśnie nóg i da szansę na samodzielne poruszanie się.

Koszt rowerka rehabilitacyjnego to 3500 złotych. 15 lutego Fundacja Dbam o Zdrowie, we współpracy z siepomaga.pl zorganizowały zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Do akcji dołączyli się: Fundacja 1 zł dla życia, Centrm Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, Printeco oraz Joanna Jabłczyńska. Zbiórka promowana była na portalach internetowych (m.in. Interaktywnie.com, Kobieta24.pl, Tanie-Loty.com.pl) oraz w mediach społecznościowych.

12 kwietnia zbiórka została zakończona, a ostateczna kwota, jaką udało się zgromadzić – 3 610 zł – z pewnością pozwoli rodzicom Zuzi na zakup sprzętu, a dziewczynce pomoże w powrocie do zdrowia. Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom i osobom, które przyczyniły się do powiadamiania o zbiórce jak największej liczby ludzi.

 ###

 
   

Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl istnieje od 2006r., jest odwiedzane przez ponad 170 tysięcy użytkowników miesięcznie,a  jego popularność dynamicznie rośnie. Serwis oferuje bezpieczną rezerwację tanich lotów, bogatą bazę artykułów, aktualizowane na bieżąco wiadomości o lotach i lotniskach oraz szczegółowy przewodnik turystyczny po świecie.


Zespół Tanie-Loty.com.pl angażuje się we wspieranie inicjatyw prospołecznych, każdego miesiąca przekazuje na ich rzecz część swoich dochodów ze sprzedaży usług turystycznych, wierząc, że w ten sposób przyczynia się do polepszenia warunków życia i stanu zdrowia wielu osób.  Na stronie Pomagasz nam pomagać poznasz wszystkich beneficjentów Tanie-Loty.com.pl.

 

Źródło: PR

Turystyka górska: sposób na krótszy i dłuższy wyjazd
Wędrówki piesze to nie tylko sposób na zdrowy tryb życia, ale także fantastyczna okazja do odkrywania...
Hotel czy apartament: co lepiej wybrać na nocleg?
Wybór noclegu to nie tylko kwestia czterech ścian i dachu. Warto zastanowić się, czy lepiej zdecydować...
Jesienne spacery po plażach Bałtyku stanowią głęboką terapię morza
Kiedy słowo “Bałtyk” pada w rozmowach, wiele osób ma przed oczami obraz złotych plaż, dzieci...
Hotel nad morzem z basenem krytym
Jeżeli marzysz o wypoczynku w miejscu, gdzie luksus łączy się z naturalnym pięknem, hotele w miejscowościach...
Long Stay w Polsce. Wynajem długoterminowy w hotelach i apartamentach
W erze cyfrowej, gdzie praca zdalna i mobilność stały się normą, tradycyjne formy zakwaterowania zaczynają...
Luksusowe kampery dostępne w warszawskiej wypożyczalni
Podróż kamperem to świetny sposób na zorganizowanie niezapomnianych wakacji. Podczas takiej...