Rekordowe zainteresowanie targami WorldHotel 2010

Do rozpoczęcia targów WorldHotel 2010 pozostało ponad 5 tygodni, a wydarzenie już notuje rekordowe zainteresowanie zarówno wśród dostawców produktów i usług dla branży hotelarskiej, jak i osób zwiedzających. Do połowy sierpnia na tegoroczną edycję zgłosiło się już dwa razy więcej wystawców niż w analogicznym okresie w roku ubiegłym.
 
Na WorldHotel 2010 nie zabraknie czołowych firm oferujących szeroki asortyment dedykowanych rozwiązań dla rynku HoReCa, które prezentowane będąw 6 sektorach tematycznych: wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych, tekstylia i galanteria hotelowa, sprzęt i środki do utrzymania i konserwacji obiektów, rozwiązania informatyczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń oraz infrastruktura rekreacyjna i SPA&Wellness. Z kolei dużą frekwencję zwiedzających zapowiada zdecydowany wzrost liczby osób rejestrujących się on-line. Targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród właścicieli obiektów noclegowych, ale również wśród architektów oraz osób planujących inwestycje. III Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w dniach 29 września – 1 października br. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.
­ – Rosnące w szybkim tempie zainteresowanie targami WorldHotel 2010 zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających dowodzi, że formuła tego wydarzenia organizowanego ściśle pod kątem przedstawicieli branżowych doskonale się sprawdza. Ubiegłoroczna edycja WorldHotel pokazała, że kompleksowa oferta wystawców oraz towarzyszące targom atrakcyjne szkolenia dla branży zapewniły dużą frekwencję podczas wydarzenia, a co najważniejsze spełniły oczekiwania uczestników. Ten rok zapowiada się jeszcze bardziej obiecująco, bo impreza przyciąga coraz więcej osób związanych z rynkiem noclegowym, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi trendami i ofertami firm – mówi Agnieszka Huszczyńska, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora WorldHotel 2010.
Na liście wystawców WorldHotel 2010 już teraz znajduje się wielu znaczących producentów i dostawców usług dla rynku HoReCa. Produkty meblarskie w dziale wyposażenie i wystrój wnętrz przedstawią takie firmy jak BB system, Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS, Fast, czy Go In. Ofertę związaną z budową i wyposażeniem obiektów noclegowych pokaże VDS Europe, kolektory słoneczne zaprezentuje Viessmann, a doradzać w zakresie projektowania wnętrz będzie firma Shake.  Dodatkowo, na targach firma Hartman Tresore Polska zaprezentuje sejfy do obiektów noclegowych, Kandela przedstawi propozycję lamp i oświetlenia, Piórex – poduszki i kołdry, a Ridex Dekoracja pokaże różnorodne tkaniny, firany i zasłony. Tekstylia hotelowe i galanterię w odrębnym sektorze będą wystawiały również tak uznane firmy jak Andropol, Apriori, Decora Collection i Greno Biuro Handlowe, natomiast firma Lanwar zaprezentuje kosmetyki hotelowe. W dziale środki do utrzymania i konserwacji obiektów będzie można zapoznać się z usługami firm Chemitech i Polor. Poza tym, nie zabraknie też znanych firm oferujących rozwiązania informatyczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń m.in. LSI Software i Damovo oraz firm wyposażających hotele w sprzęt rekreacyjny i spa, w tym Bowling Zone i Yasumi.  
By wziąć udział w WorldHotel 2010 należy dokonać rejestracji. Zapisując się on-line na stronie www.worldhotel.pl/rejestracja uczestnikom przysługuje 50% zniżki na zakup biletu wstępu.
 
Na WorldHotel 2010 można dojechać transportem własnym lub środkami komunikacji publicznej. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C oddalone jest zaledwie 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Poza tym, w sąsiedztwie kursuje 10 miejskich linii autobusowych z różnych miejsc Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego – Pociągi Kolei Mazowieckich.
 
***
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2010 to jedyne spotkanie branży hotelarskiej w Polsce, które skupia precyzyjnie wyselekcjonowaną grupę odbiorców związanych z rynkiem noclegowym i gwarantuje ściśle biznesowy charakter wydarzenia. Prezentuje kompleksową ofertę produktów, usług i rozwiązań w zakresie budowy, wyposażenia, modernizacji i codziennej obsługi obiektów noclegowych o różnym standardzie, pozwala zapoznać się z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w zakresie biznesu hotelarskiego. Targi WolrldHotel są również okazją do bezpłatnego uczestnictwa w spotkaniach merytorycznych dotyczących aktualnych tematów branżowych prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów.
Uczestnikami targów WorldHotel są producenci i dystrybutorzy oferujący produkty i usługi dla obiektów noclegowych o różnym standardzie (w tym wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych, tekstylia i galanteria hotelowa, sprzęt i środki do utrzymania i konserwacji obiektów, rozwiązania informatyczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń oraz infrastruktura rekreacyjna SPA&Wellness), firmy doradcze, stowarzyszenia i instytucje oraz wydawnictwa i portale branżowe.  Prezentując swoją ofertę na WorldHotel, mają oni możliwość nawiązania kontaktów handlowych z przedstawicielami branży z całej Polski, w tym z inwestorami bazy noclegowej, właścicielami i kadrą zarządzającą obiektami noclegowymi oraz SPA&Wellness, architektami i projektantami wnętrz oraz firmami wykonawczymi. 
WorldHotel organizowane są od 2008 roku w Warszawie przez MT Targi (wcześniej MT Polska), kiedy to zostały wydzielone z targów EuroGastro jako ściśle branżowe wydarzenie branży hotelarskiej. Od 2009 roku odbywają się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie.
 
MT Targi są największym operatorem targowym w Warszawie i jednym z czołowych organizatorów imprez wystawienniczych w Polsce. Spółka odpowiada za kompleksową obsługę i przygotowanie imprez targowych. Organizuje również najważniejsze wydarzenia targowe w Polsce dla różnych branż, m. in. EuroLab, EuroGastro, Lato, Wine & Spirits, TT Warsaw, Event, WorldHotel i in. Spółka MT Targi została wyodrębniona jako podmiot wyspecjalizowany w organizacji imprez targowych w 2009 roku ze spółki Międzynarodowe Targi Polska (MT Polska), która działa na rynku od 1993 roku  i wcześniej odpowiadała zarówno za zarządzanie centrum targowym, jak również za organizację imprez targowych.
 
MT Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną hali, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów czy spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują obiekty konferencyjno-biurowe.
 
Co warto zwiedzić na Mazowszu?
Mazowsze – serce Polski, to kraina niezwykłych kontrastów, gdzie nowoczesność spleciona jest z historią,...
Czym kierować się wybierając apartamenty na doby w Warszawie?
Wybór noclegu nie jest łatwy, tym bardziej, gdy dostępnych opcji jest bardzo wiele. Zawsze warto dokładnie...
Hotel Warszawa centrum ? Apartamenty hotelowe w sercu miasta
Apartament hotelowy zapewnia komfortowy wypoczynek w warunkach zbliżonych do domowych. Goście mają do...
Szalony weekend w Warszawie
Już 14 grudnia 2013 roku po raz pierwszy w historii naszego kraju zawita do stolicy spektakularne show...
Internetowe inspiracje na długi weekend i wakacje
Długi weekend majowy tuż tuż, pogoda powinna być sprzyjająca, dlatego już teraz większość z nas poszukuje...
Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...