Rainbow Tours dba o komfort klientów

W sezonie lato 2012 touroperator przewidział wprowadzenie do globalnego użytku Systemu Tour Guide. Zastosowanie tego rozwiązania w znaczący sposób podniesie poziom świadczonych usług i rozwiąże problem komunikacji między pilotem/przewodnikiem a grupą. To prawdziwy przełom zwłaszcza w obsłudze nieco bardziej licznych grup.

Systemem Tour Guide Rainbow Tours posługuje się już od wiosny 2011 roku. W początkowej fazie objęto nim wycieczki do krajów Europy Środkowej, Włoch i  na Bałkany. Wprowadzenie tej innowacji spotkało się z dużym uznaniem ze strony klientów i skorzystało z niego prawie 3,5 tys. osób. W katalogu na lato 2012 klientów spotka prawdziwa niespodzianka i prawie 70 programów objazdowych z systemem bezprzewodowego oprowadzania grup. Dzięki temu Rainbow Tours będzie jedynym dużym touroperatorem na rynku, który kompleksowo korzysta z takiego udogodnienia.

Musimy być innowacyjni , musimy wprowadzać zmiany- mówi Katarzyna Bednarek- koordynator z Akademii Rainbow ToursDla nas najważniejsze jest wysoka jakość usług, poczucie komfortu
i bezpieczeństwo klienta. Dzięki Systemowi Tour Guide wszyscy uczestnicy grupy mają możliwość słuchania objaśnień przewodnika i pilota, także  dalszej odległości, w pełnym komforcie. Teraz  każdy klient w bardzo wygodny sposób w pełni uczestniczy w zwiedzaniu a wycieczka staje się bardziej interesująca.

System działa w bardzo prosty sposób. Na początku wycieczki klienci otrzymują odbiornik oraz słuchawki. Odbiornik po zakończeniu imprezy oddają pilotowi. Istnieje możliwość regulacji poziomu natężenia głosu. Pilot wycieczki zostaje wyposażony w nadajnik oraz mikrofon. Tour Guide System może być wykorzystywany zarówno w obiektach muzealnych, statkach wycieczkowych jak i w całkowicie otwartej przestrzeni.

 

Źródło: www.media.netpr.pl

Concordia Design. Nowoczesne centrum kreatywności i biznesu w Poznaniu
Concordia Design, zlokalizowane w sercu Poznania, to unikalne miejsce, które łączy funkcje centrum konferencyjnego,...
Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...