Prognoza pogody na tydzień 31.05 – 6.06.2010

Niestety nadal w całym kraju zachmurzenie duże i całkowite z opadami deszczu, najmocniej popada na północnym wschodzie. We wschodniej i centralnej  Polsce lokalne burze, będzie bardzo parno. Temperatura maksymalna  w ciągu tygodnia od 15-20 stopni C. Wiatr słaby, ciśnienie niskie, bez większych zmian.

Pogoda na Boże Ciało

Niektórzy z nas już od dawna planują urlop obejmujący Boże Ciało  wraz z piątkiem, sobotą i niedzielą. Pogoda na długi weekend czerwcowy przedstawia się następująco. W Boże Ciało należy spodziewać się przelotnych opadów deszczu szczególnie na Mazurach i na Pomorzu. Temperatura podskoczy szczególnie w warmińsko-mazurskim (maksymalnie do 28 stopni C). Na pozostałym obszarze bez większych zmian, parno, niewielkie opady deszczu i możliwe lokalne burze.

Sytuacja zacznie się poprawiać od soboty, wówczas w całym kraju słoneczna pogoda bez opadów deszczu. Temperatura nawet do 25 – 27 stopni C na Pomorzu, do 24 stopni C w centrum , na wschodzie i zachodzie kraju, na południu chłodniej. Niedziela jeszcze cieplejsza, w całym kraju maksymalnie do 27 stopni C. Na Pomorzu możliwe zachmurzenie.

M-S-M

Sprawdź pogodę dla Twojego miasta – pogoda

Prognoza pogody 20.10 – 24.10.2008
W poniedziałek i we wtorek pogodę w Polsce kształtował będzie kolejny wyż znad południowej Europy. Poranki...
Prognoza pogody - lato będzie koszmarne - pogoda na lato 2008
Pogoda w wakacje będzie koszmarna - informuje "Super Express". Dziennik zapowiada upały i burze na przemian...