Prognoza pogody na tydzień 24.05 – 28.05.2010

W poniedziałek  utrzymywać się będzie zachmurzenie duże i całkowite, jedynie po południu na północy i zachodzie kraju zacznie się przejaśniać. W całym kraju nadal możliwy niewielki deszcz,  bez opadów na północy i północnym- wschodzie. Temperatura zacznie spadać,  do 16 stopni C na północy, wschodzie i zachodzie, w centrum i na południu trochę cieplej do 20 stopni C.

Od wtorku znaczny spadek temperatury, pogodnie natomiast na południu kraju, ale tylko do środy. Od 12 stopni C na Pomorzu, do 15 – 17 na pozostałym obszarze.

W środę przelotne opady deszczu w centrum kraju, natomiast od czwartku należy spodziewać się niewielkiego deszczu już w całym kraju. Temperatura wzrośnie w południowo-wschodnim obszarze Polski (do 25 stopni C), w pozostałych dzielnicach bez zmian.

Piątek przyniesie rozpogodzenie na południu kraju, tu zdecydowanie najwięcej słońca i najwyższa temperatura powietrza (20 stopni C). Przelotne opady deszczu jedynie na północy, natomiast w centrum, na wschodzie i zachodzie zachmurzenie duże i maksymalnie 14 stopni C.

M-S-M

Aktualna pogoda dla twojego miasta – pogoda w Polsce

Jesienne spacery po plażach Bałtyku stanowią głęboką terapię morza
Kiedy słowo “Bałtyk” pada w rozmowach, wiele osób ma przed oczami obraz złotych plaż, dzieci...
Prognoza pogody 20.10 – 24.10.2008
W poniedziałek i we wtorek pogodę w Polsce kształtował będzie kolejny wyż znad południowej Europy. Poranki...
Prognoza pogody - lato będzie koszmarne - pogoda na lato 2008
Pogoda w wakacje będzie koszmarna - informuje "Super Express". Dziennik zapowiada upały i burze na przemian...