PolskiBus.com rozbudowuje siatkę połączeń z Warszawy do Zakopanego

PolskiBus.com rozwija siatkę połączeń
Od 30 czerwca przewoźnik wprowadza dwa dodatkowe kursy pomiędzy Warszawą
a Zakopanem
PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń autokarowych z Warszawy do Zakopanego przez Kielce i Kraków
Nowa oferta obejmuje 6 kursów dziennie z Warszawy do Krakowa, w tym 1 kurs nocny oraz 5 kursów do Zakopanego, w tym 1 kurs nocny
Bilety dostępne w sprzedaży już od dzisiaj na stronie www.polskibus.com


Od 30 czerwca PolskiBus.com wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów uruchamia dwa dodatkowe połączenia na trasie Warszawa-Kielce-Kraków-Zakopane.

Miłośnicy polskich gór już teraz mogą planować swoje letnie podróże do stolicy Tatr. Bilety obejmujące terminy do 30 września br. można rezerwować na stronie www.polskibus.com.


PolskiBus.com nieustannie inwestuje w rozwój sieci ekspresowych połączeń autokarowych. Po raz kolejny zagęszcza siatkę połączeń do Zakopanego i od 30 czerwca 2013 roku uruchamia 2 dodatkowe połączenia na tej trasie. Jest to efekt dużego, stale rosnącego zainteresowania kierunkiem i niezmiennej popularności trasy wśród klientów. Pierwsze kursy do Zakopanego PolskiBus.com zaoferował zaledwie 18 miesięcy temu, tj. w styczniu 2012 roku. Rok później zwiększył ich liczbę do trzech, a teraz dodał kolejne dwa.
Od 30 czerwca 2013 podróżujący na trasie Warszawa-Zakopane mają do dyspozycji aż 5 kursów dziennie.

Zgodnie z nowym rozkładem jazdy, który obowiązywać będzie od 30 czerwca 2013 r. autokary PolskiBus.com z Warszawy do Zakopanego będą odjeżdżać o godzinach: 07:00, 10:00, 14:30, 16:00, 23:45. Autokary z Warszawy do Krakowa będą odjeżdżać o godzinach: 07:00, 10:00, 14:30, 16:00, 17:45, 23:45. Wszystkie połączenia realizowane są z przystanku PolskiBus.com przy stacji Metro Wilanowska
w Warszawie. W Krakowie autokary zatrzymują się na Regionalnym Dworcu Autobusowym przy ul.
Bosackiej 18. W Zakopanem przystanek PolskiBus.com znajduje się na Dworcu Autobusowym przy
ul. Kościuszki 23.

Z Zakopanego do Warszawy przez Kraków i Kielce autokary PolskiBus.com wyjeżdżać będą o godzinach: 06:20, 10:00, 13:40, 15:45, 23:30. Z Krakowa do Warszawy przez Kielce autokary PolskiBus.com będą odjeżdżać o godzinach: 07:00, 08:30, 12:20, 16:00, 18:10, 01:35.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: „Bardzo cieszy mnie fakt, że możemy zaproponować naszym pasażerom jeszcze większą liczbę połączeń na trasie Warszawa-Kielce-Kraków-Zakopane. Tym bardziej że w ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele próśb o dodatkowe kursy na tej linii. Mamy nadzieję, że nowy, rozbudowany rozkład jazdy będzie dogodny dla wszystkich, którzy planują już swoje letnie, wakacyjne podróże.”

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej www.polskibus.com oraz na profilu PolskiBus.com na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.


PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.
PolskiBus.com obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 3 300 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu, gniazdek elektrycznych

znajdujących się pod każdym siedzeniem, a także skórzanych foteli. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.
Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook – www.facebook.com/polskibus.

Zwiedzanie Wawelu - praktyczne wskazówki dla turystów
Kraków, perła Polski, jest miastem, które tętni życiem i łączy w sobie wieki tradycji z pulsującą energią...
Twierdza Srebrna Góra - ceny biletów, godziny otwarcia oraz praktyczne informacje
W sercu Dolnego Śląska, ukryta wśród malowniczych krajobrazów Gór Sowich, wznosi się Twierdza Srebrna...
Skutery śnieżne Zakopane - odkryj zimowe piękno Tatr na wypożyczonym skuterze śnieżnym
Masz ochotę na niezapomniane wrażenia podczas zimowego pobytu w Zakopanem? Skutery śnieżne Zakopane to...
VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych, 11-15 sierpnia 2016
Przed nami siódma edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Jak co roku w sierpniu na zakopiańskiej...
Europejskie Targi Produktów Regionalnych 2016
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury serdecznie zaprasza na VII Europejskie Targi Produktów...
5 pomysłów na wycieczki po Tatrach i Podhalu
Wyjazd w góry niezależnie od pory roku ma wiele zalet, zwłaszcza kiedy obieranym przez nas kierunkiem...