Pogoda na wiosnę 2015

Po dość przyjemnej zimie nadchodzi upragniona przez wszystkich wiosna. Jaka będzie? O tym w kilku słowach w poniższym artykule.

Pogoda na marzec 2015

Spragnieni słonecznych promieni już mogą się cieszyć, marzec będzie przyjemny. Temperatura dość wysoka, jak na ten miesiąc, bo w przedziale 9 – 13 stopni C. Nie powinno być zbyt wiele opadów deszczu, a i w nocy nie należy spodziewać się przymrozków.

Pogoda na kwiecień 2015

I tu kończą się dobre wieści. Pogoda w kwietniu będzie przypominała bardziej zimową niż wiosenną. Temperatura obniży się i to sporo, a do tego będzie dużo pochmurnych dni. Z wystawianiem kwiatów na balkon czy tarasy lepiej się zatem wstrzymać. Rolnicy i sadownicy mogą mieć w tym czasie problemy z sadzonkami…

Pogoda na maj 2015

Wszyscy z pewnością chcieliby usłyszeń, że szczególnie początek maja będzie piękny – niestety, lepiej nastawić się na zimny i mokry początek maja, bo właśnie takie są przewidywania na ten czas. Grillowanie raczej się nie uda, należy pomyśleć nad innymi rozrywkami, być może w hotelach SPA z dostępem do zadaszonych basenów i strefy zabiegów na ciało i twarz. Ciekawe oferty dostępne pod tym linkiem.

Pogoda na czerwiec 2015

Zima w tym roku okazała się łagodna i niestety wszystko wskazuje na to, że wiosna będzie równie nijaka, również początek czerwca. Mimo, że dość ciepły, to z gwałtownymi burzami.

 

Może lato będzie piękne – poczekamy, zobaczymy.

 

M-S-M

(zebrane na bazie dostępnych analiz meteorologicznych)

Jesienne spacery po plażach Bałtyku stanowią głęboką terapię morza
Kiedy słowo “Bałtyk” pada w rozmowach, wiele osób ma przed oczami obraz złotych plaż, dzieci...
Prognoza pogody 20.10 – 24.10.2008
W poniedziałek i we wtorek pogodę w Polsce kształtował będzie kolejny wyż znad południowej Europy. Poranki...
Prognoza pogody - lato będzie koszmarne - pogoda na lato 2008
Pogoda w wakacje będzie koszmarna - informuje "Super Express". Dziennik zapowiada upały i burze na przemian...