Podaruj Świat na Święta

KLM w prezencie gwiazdowym obniża ceny przelotów do Azji, Afryki, na Bliski Wschód oraz do Amsterdamu.  Sprezentuj najbliższym najpiękniejsze wspomnienia z wymarzonych wakacji! Wygraj bilety lotnicze i zdobądź kupony rabatowe!  

Warszawa, 19 listopada 2014 r. – Niezapomnianym prezentem świątecznym z pewnością będą wspomnienia z pobytu w bajecznym zakątku globu. Tylko do 1 grudnia br., w ramach akcji „Podaruj Świat na Święta”, można kupić tańsze przeloty KLM do 16 azjatyckich metropolii! Na liście i tym razem nie zabrakło znanych miast w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Tradycyjnie dobrą cenę otrzymał także Amsterdam. Lecz to nie koniec gwiazdkowych niespodzianek od KLM. W świątecznym konkursie „Szczęśliwe miejsce” do wygrania są dwa przeloty do wybranego miejsca z „Oferty KLM” oraz 500 kuponów rabatowych na zakupy na lotnisku w Amsterdamie! Warunki i szczegóły promocji dostępne są na stronie www.klm.pl oraz na profilu KLM na Facebooku www.facebook.com/klmpolska.

Podaruj najbliższym niezapomniane chwile

KLM pod choinkę oferuje w tym roku m.in. tańsze przeloty do 16 niezapomnianych miast na terenie Azji. Odnowę duchową oraz zwiedzanie Indii najlepiej zacząć od Mumbaju, który teraz dostępny jest w cenie już od 1 989 PLN oraz Delhi od 2 109 PLN. Dla osób, które zawsze chciały posmakować prawdziwego sushi, gratką będzie wyjazd do Japonii. Zarówno Tokio, jak i Osaka dostępne są teraz w cenie około 2 300 PLN. Na liście KLM nie mogło zabraknąć również Chin. Taniej polecimy nie tylko do Pekinu (2 119 PLN), ale także do Szanghaju (2 219 PLN), Hangzhou (2 249 PLN), Hongkongu (2 409 PLN) czy Kantonu (2 419 PLN). Dzięki najnowszej promocji KLM, równie ciekawą opcją może być wyjazd do Wietnamu, Indonezji, Filipin czy Malezji.

Na kontynencie afrykańskim i Bliskim Wschodzie najlepszą ceną przelotu może się pochwalić Maskat – dostępny teraz od 1 899 PLN. Stolica Omanu szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnej kuchni arabskiej, którzy lubią łączyć zwiedzanie z odpoczynkiem na plaży i nurkowaniem. Ponadto dobrą ofertą cenową kuszą także: stolica Kenii, Tanzanii, a w RPA  Kapsztad i Johannesburg. Na Bliskim Wschodzie warto zwrócić uwagę na cenę przelotu do Doha – 1 949 PLN. Listę KLM zamyka Amsterdam dostępny już od 559 PLN. Podane ceny przelotów w obie strony zawierają wszystkie opłaty i podatki, oprócz opłat transakcyjnych (które w przypadku zakupu biletu na stronie www.klm.pl wynoszą 0 PLN).

Zajmij miejsce w wirtualnym samolocie i wygraj dwa bilety w świat

Razem z aktualną ofertą cenową KLM ruszył także konkurs „Szczęśliwe miejsce”. Tylko do 24 listopada br. będzie można wygrać dwa bilety na wybranej trasie objętej aktualną promocją KLM. Wystarczy wejść na stronę: http://klmf.ly/1yhgFP1 wybrać miasto oraz swój „szczęśliwy fotel” na pokładzie samolotu KLM. Następnie w kilku zdaniach uzasadnić swój wybór. Wirtualne samoloty oferują do wygrania miejsca na następujących trasach: Bangkok, Bombaj, Dar es Salaam, Hongkong, Johannesburg, Nairobi, Osaka, Pekin, Sajgon, Szanghaj, Singapur i Tokio.

Zakupowe szaleństwo na lotnisku

Pierwsze 500 osób, które w terminie 17-30 listopada br. kupią dowolny bilet KLM na stronie www.klm.pl, otrzymają kupon rabatowy na zakupy w sieci sklepów „See Buy Fly” na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Kupon rabatowy można zrealizować przy kolejnej podróży liniami KLM przez Schiphol w Amsterdamie – wielokrotnie nagradzane i jedno z najbardziej lubianych lotnisk na świecie, między innymi właśnie za swoją bogatą ofertę sklepów. W oznaczonych charakterystycznym żółtym logo „See Buy Fly” sklepach można kupić kosmetyki, akcesoria podróżne, zabawki, holenderskie przysmaki i wiele innych ciekawych rzeczy. Szczegóły akcji i warunki skorzystania z promocji są dostępne na stronie:

http://www.klm.com/travel/pl_en/plan_and_book/special_offers/seebuyfly.htm

Aktualna oferta promocyjna na loty KLM

Miasto

KLM

Mumbaj

1 989 PLN

Delhi

2 109 PLN

Pekin

2 119 PLN

Bangkok

2 219 PLN

Szanghaj

2 219 PLN

Hangzhou

2 249 PLN

Tokio

2 309 PLN

Osaka

2 329 PLN

Hongkong

2 409 PLN

Guangzhou (Kanton)

2 419 PLN

Kuala Lumpur

2 399 PLN

Singapur

2 519 PLN

Seul

2 529 PLN

Ho Chi Minh City

2 549 PLN

Dżakarta

2 619 PLN

Manila

3 279 PLN

Muskat

1 899 PLN

Nairobi

2 219 PLN

Dar Es Salaam

2 509 PLN

Johannesburg

2 519 PLN

Kapsztad

2 789 PLN

Doha

1 949 PLN

Lagos

3 359 PLN

Akra

3 469 PLN

Abudża

4 289 PLN

Buenos Aires

4 459 PLN

Amsterdam

559 PLN

 

*Podane ceny w obie strony zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych (które przy zakupie na www.klm.pl wynoszą 0 PLN).

***

KLM Royal Dutch Airlines (holenderskie Królewskie Linie Lotnicze) powstała 7 października 1919 roku i jest obecnie najstarszą linią lotniczą na świecie, która nadal działa pod swoją oryginalną nazwą. KLM dysponuje flotą 206 samolotów i zatrudnia 32 tys. pracowników. Ze swojego lotniska bazowego Amsterdam-Schiphol, które odwiedza rocznie ponad 51 milionów pasażerów, holenderski przewoźnik oferuje połączenia do 130 miast. Linia KLM stanowi główny filar Grupy KLM, do której należą również Cityhopper, Transavia.com i Martinair. W 2004 roku linie lotnicze KLM wraz z Air France stworzyły Grupę Air France-KLM − jeden z największych sojuszy w transporcie lotniczym. Obydwie linie dysponują potężną siatką połączeń, która  liczy obecnie 231 kierunków w blisko 103 krajach. KLM wspólnie z Air France, oferuje bardzo atrakcyjny program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 24,5 mln członków. Grupa Air France KLM wspólnie z partnerskimi liniami – Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Linie KLM i Air France należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 20 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń: ponad 16 tys. lotów dziennie, do 1052 miejsc, w 177 krajach.

Więcej informacji o KLM dostępnych jest na stronie: www.klm.pl. Aktualne oferty promocyjne znaleźć można na: www.klm.pl oraz pod numerem telefonu: +48 (22)  55 66 444.

 

PR

Świat staje otworem
Dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku granice otworzyły się i wreszcie można było...
Cudze chwalicie, swego nie znacie
To proste ludowe przysłowie nadal nie trafia do wielu Polaków. Dziś, w czasach globalizacji, wielu z...