Oferty na ferie 2012

Tuż po świętach Bożego Narodzenia zaczniemy myśleć nad feriami dla naszych dzieci. Zimowiska i obozy będą doskonałym pomysłem na wypełnienie pociechom zimowej przerwy w nauce.

Ferie w górach

Stoki narciarskie są już przygotowane, a pierwsi goście już sprawdzają podłoże. Ale wyjazd w góry to nie tylko jazda na nartach, to także wspaniała zabawa na śniegu, na który musimy jeszcze poczekać. Jak informują meteorolodzy na pierwsze większe opady śniegu będziemy musieli poczekać do stycznia. Ferie w górach to także spacery, jazda sankami, ognisko z pieczeniem kiełbasek, kulig, czy coraz modniejsze zabawy w wodach geotermalnych. Te najbardziej popularne to Terma Bania Białka Tatrzańska, Termy Szaflary, Termy Bukowina Tatrzańska oraz Aquapark Zakopane, jak widać jest z czego wybierać. Jak przygotować dziecko na wyjazd w góry? O tym w artykule – Organizacja pierwszego wyjazdu na kolonie. Porady dla rodziców.

Jakie programy edukacyjne na czas ferii cieszą się obecnie największym powodzeniem? Do tych najbardziej popularnych zaliczyć można: oddzielnie Girls Camp i Boys Camp, mała akademia tańca, obozy artystyczne, obozy muzyczna, narty i snowboard, czyli obozy sportowe.

Ferie w Spa

Dzieci w góry, a my na Mazury! Kilka dni wytchnienia przyda nam się bez dwóch zdań, dlatego jeśli zapewniliśmy już profesjonalną opiekę dla naszych dzieci, to możemy pomyśleć w końcu o sobie. Dobrym pomysłem będę chociażby weekendowe pobyty w Spa. Vouchery na pobyt w Spa można zakupić sporo taniej jeszcze przed nowym rokiem – dostępne pakiety znajdziemy w serwisie www.e-konferencje.pl – oferty sylwestrowe. Zabiegi na ciało, pyszne potrawy, urokliwe spacery i miłe towarzystwo, w taki właśnie sposób najczęściej dorośli chcą spędzić kilka dni urlopu w czasie zimy.

Brew pozorom taki weekendowy pobyt Spa wcale nie jest bardzo drogi, od 300 zł za osobę znajdziemy bardzo bogate pakiety wypoczynkowe w całej Polsce.  

Ferie w mieście

Ferie w mieście wcale nie muszą oznaczać nudy, tym bardziej, że miasta coraz chętniej inwestują w atrakcyjne programy rozrywkowe podczas zimowej przerwy. Praktycznie w każdym większym mieście pojawiają się lodowiska, a to doskonała rozrywka zarówno dla starszych jak i młodszych. Wiele szkół organizuje tak zwane pół kolonie z rozmaitymi zajęciami dla dzieci – zarówno w terenie, jak i w salkach szkolnych. Domy kultury, teatry, czy kina przygotowują się także na zimową przerwę. Wszelkie spektakle, występy lokalnych zespołów, teatrzyki dla dzieci, kabarety, koncerty i inne wydarzenia znajdziemy w harmonogramie imprez podczas ferii. Warto dodać, że większość z tych atrakcji odbywa się darmowo lub za symboliczne kilka złotych.

 

Jak widać możliwość mamy bardzo dużo, aby czas ferii spędzić atrakcyjnie, z pomysłem. Mogą to być ferie na sportowo czy z programem rozrywkowo – kulturalnym, wszystko zależy od tego, czego chcemy.   

 

Ferie z rodziną w hotelu z basenem - gdzie warto się wybrać?
Zimowe ferie z rodziną mogą być niezapomniane, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na pobyt w atrakcyjnym...
Gdzie spędzić ferie zimowe?
Kiedy zbliża się zima, a razem z nią przerwa w nauce, wiele osób chce spędzić ten czas w gronie rodziny....
Ferie zimowe za pasem! Gdzie najlepiej wyruszyć na rodzinny urlop?
Każdy rodzic wie, że zaplanowanie wyjazdu z dziećmi nie jest rzeczą prostą. Które ośrodki narciarskie...
Kondycja polskich uzdrowisk – raport POT
Konieczność utrzymania finansowania lecznictwa uzdrowiskowego w ramach tworzonego koszyka gwarantowanych...
Moda na SPA - Hotele SPA
Ośrodki hotele SPA miejsca na relaks, wypoczynek, regenerowanie sił i poprawienie urody i zdrowia ale...
Czy dzięki wodzie nasze komórki mogą żyć wiecznie?
Poszukiwanie cudownego środka, który zatrzyma upływający czas i pozwoli nam zawsze cieszyć się młodym...