Oferta Triady w platformie sprzedażowej Amadeus

Firma TravelTainment Polska wprowadziła oferty tour operatora TRIADA do platformy sprzedażowej Amadeus

Firma TravelTainment Polska, lider w dziedzienie rozwiązań technologicznych dla branży turystycznej wprowadziła oferty jednego z czołowych polskich tour operatorów – Triady – do platformy sprzedażowej Tours Suite firmy Amadeus. Docelowo aplikacja będzie działać we wszystkich polskich biurach wykorzystujących platformę w celu zwiększenia sprzedaży ofert z katalogu tego operatora.

Cieszy nas wprowadzenie oferty tak znanego polskiego biura podróży jak Triada do platformy sprzedażowej Amadeus – komentuje Ireneusz Marganiec, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny TravelTainment Polska oraz Amadeus Polska. – Triada stanowi wysoce rozpoznawalną markę na rynku turystycznym, oferując pełną gamę usług dzięki rozległej sieci sprzedaży. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie rozwijać się tak owocnie jak do tej pory – dodaje.

Dzięki integracji oferty biura podróży z aplikacją TT, agenci będą mogli przeprowadzać rezerwacje online wybranej oferty Triady z poziomu aplikacji TT-TravelOffice (systemu doradczego dla biur podróży z funkcją wyszukiwania ofert turystycznych) do TOMA, maski rezerwacyjnej systemu Amadeus (ang. Tour Market). Wspólna oferta ma funkcjonować na około 1000 terminalach TOMA na terenie całej Polski. Dostęp do oferty Triady, skrojonej specjalnie na potrzeby polskiego rynku, pozwoli agentom na zaprezentowanie Klientom bogatszej i bardziej konkurencyjnej oferty turystycznej.

Nawiązanie współpracy między Triadą i grupą Amadeus to kolejne potwierdzenie pionierskiego charakteru działalności Triady – powiedział Piotr Zawistowski, prezes Triady.
Triada jako pierwsza na polskim rynku uruchomiła sprzedaż wycieczek online. Jest także jednym z pierwszych polskich tour operatorów podejmujących współpracę z systemem Amadeus. Wierzę, że w wyniku współpracy z Grupą Amadeus będziemy jeszcze bliżej Klientów, a dzięki temu będziemy mogli zapewnić im jeszcze lepszą obsługę niż dotychczas – dodaje prezes.

Informacje o TravelTainment:

Firma TravelTainment, należąca do grupy Amadeus, oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne dla branży turystycznej. TT-IBE (Internet Booking Engine) wykorzystywana jest na stronach internetowych wiodących portali turystycznych, np: neckermann-reisen.de, weg.de i w Polsce np.fly.pl, holidaycheck.pl, allewakacje.pl (grupa Allegro). Atutem wyszukiwarek jest możliwość przeprowadzenia rezerwacji online, czyli rezerwacji w czasie rzeczywistym. TT-TravelOffice usprawnia sprzedaż w biurach podróży. TravelTainment udostępnia bogatą i unikalną bazę informacji na temat podróży, miejsca docelowego i jego okolicy. Wzbogacona jest ona profesjonalnie wykonanymi zdjęciami: satelitarnymi, z lotu ptaka, panoramicznymi 360°, a już wkrótce także rzetelnymi opiniami urlopowiczów o hotelach.

Więcej informacji o firmie TravelTainment można znaleźć na stronie internetowej www.traveltainment.pl.

Informacje o Triada S.A.:

TRIADA S.A. działa na polskim rynku turystycznym od 1991 r. i jest jednym z największych touroperatorów na polskim rynku.

Firma znana jest z wdrażania pionierskich rozwiązań na polskim rynku turystycznym. Jako pierwsza wprowadziła 1 stycznia 2001 roku sprzedaż wycieczek online. Triada jest także pierwszą na rodzimym rynku firmą, która zaoferowała wycieczki w formule „7+7”, łączące 7 dni zwiedzania i 7 dni wypoczynku. Do dziś cieszą się one wielką popularnością wśród turystów i są jednym ze znaków rozpoznawczych firmy.

Od początku istnienia Triada wysłała na wycieczki ponad milion klientów.

Więcej informacji o firmie Triada S.A. można znaleźć na stronie internetowej www.triada.pl

Informacje o firmie Amadeus

Amadeus to wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań technologicznych i usług przetwarzania danych dla światowej branży turystycznej.

Docelowe grupy klientów firmy to dostawcy usług turystycznych (np. linie lotnicze, hotele, przewoźnicy kolejowi, przewoźnicy promowi), sprzedawcy usług turystycznych (biura podróży, w tym online) i odbiorcy (firmy jak i turyści indywidualni).

Amadeus opiera swoją działalność na modelu biznesowym bazującym na transakcjach. W 2009 roku system Amadeus przetworzył ponad 670 milionów transakcji.

Amadeus ma swoje placówki w Madrycie (siedziba główna firmy i dział marketingu), Nicei (dział rozwoju) i Erding (dział operacyjny – centrum przetwarzania danych) oraz biura regionalne w Miami, Buenos Aires, Bangkoku i Dubaju. Firma Amadeus świadczy usługi dla klientów za pośrednictwem 72 lokalnych Organizacji Handlowych Amadeus obejmujących swoją działalnością 195 krajów.

Spółka jest notowana na giełdach w Madrycie, Barcelonie, Bilbao i Walencji pod symbolem „AMS.MC”. Amadeus zatrudnia na całym świecie ponad 10 200 pracowników, reprezentujących 123 narodowości.

Więcej informacji o firmie Amadeus można znaleźć na stronie internetowej www.amadeus.com.pl

Więcej informacji na temat działań firmy Amadeus w zakresie finansów i inwestycji można znaleźć na stronie www.investors.amadeus.com  

Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Jak wybrać odpowiednią pojemność plecaka turystycznego?
Podróżowanie to pasja, która pozwala nam odkrywać nowe miejsca, poznawać różne kultury i tworzyć niezapomniane...
Jak dojechać do Kwidzyna z Gdańskiego lotniska?
Witaj w sercu północnej Polski, w Gdańsku – mieście o bogatej historii, malowniczych uliczkach i otwartym...
20 Najciekawszych atrakcji w Zamościu dla młodzieży
Zamość to miasto o bogatej historii i kulturze, które oferuje wiele atrakcji zarówno dla młodszych, jak...
Nowa oaza luksusu w sercu Bieszczadów
– Czy kiedykolwiek marzyłeś o luksusowych wakacjach w malowniczych Bieszczadach? – Czy...
Odkryj tajemnice Transylwanii – wycieczka objazdowa po krainie Drakuli
Transylwania, serce Rumunii, jest regionem o bogatej historii, przepięknych krajobrazach i niezliczonych...