Nowa latarka na lato

Latem częściej niż w trakcie innych pór roku potrzebujemy… latarek. Wyjazdy na działki, długo odkładane remonty domów, wieczorne spacery po lesie, wakacje na polu namiotowym, nocne podróże samochodem – dopasowaną do indywidualnych potrzeb latarkę powinniśmy mieć w każdym domu, samochodzie czy plecaku.
Firma Energizer, światowy lider w produkcji latarek, przygotowała na lato aż siedem nowych modeli w przystępnych cenach. Rozszerzone portfolio oznacza, że z różnorodnego asortymentu latarek Energizer każdy, niezależnie od potrzeb, może wybrać optymalny, wysokiej jakości produkt. Wśród najnowszych propozycji są: przeznaczone do domu i na działki modele Plastic Light Energizer oraz Metal Light Energizer, niezbędne w pracy, wygodne Rubber Light Energizer i zaprojektowane dla miłośników aktywnego wypoczynku latarki Energizer Headlight.
Latarki Plastic Light Energizer
Przeznaczone do użytku domowego plastikowe latarki na baterie Plastic Light Energizer występują w dwóch rozmiarach – kompaktowej, wygodnej wersji 2AA o zasięgu 65 m i czasie pracy do 12 godzin oraz nieco większej i bardziej wytrzymałej wersji 2D (zasięg – 130 m, czas pracy do 23 godzin). Obie charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem i stylową, szaro – srebrną kolorystyką. Aby zapewnić jak najwyższą jakość pracy, Energizer zadbał, by były zgodne z unijną dyrektywą RoHS, której celem jest zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska z odpadów elektrycznych i elektronicznych. Przystępna cena latarek Plastic Light Energizer sprawia, że stają się one niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Przydadzą się też na działkach, na które tak chętnie wyjeżdżamy w sezonie letnim.
Sugerowana cena detaliczna:
Latarka Plastic Light Energizer 2AA: 9,99 PLN
Latarka Plastic Light Energizer 2D: 12,99 PLN
 
Latarka Metal Light Energizer
Zaprojektowana, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, wygodna latarka Metal Light Energizer jest przeznaczona do użytku domowego. Stylowe, metalowe wykończenie nie tylko cieszy oczy, ale także daje gwarancje trwałości i niezawodności. Wyposażona w 6 diod LED, które nie muszą być wymieniane, latarka ma zasięg 42 m, może pracować do 8 godzin bez przerwy i spełnia normy unijnej dyrektywy RoHS.
Sugerowana cena detaliczna:
Latarka Metal Light Energizer: 29,99 PLN
Latarki Rubber Light Energizer
Lato to czas, w którym częściej pracujemy na zewnątrz. Naprawę dachu czy dotarcie do trudno dostępnych zakamarków ułatwią wygodne, przeznaczone do pracy latarki Rubber Light Energizer wyposażone w niezwykle wytrzymały, gumowy i antypoślizgowy uchwyt oraz sznurek, na którym możemy zawiesić latarkę,
gdy potrzebujemy do pracy obu rąk. Rubber Light Energizer występują w dwóch wersjach: 2AA (zasięg: 25 m, czas pracy do 11 godzin) oraz 2D (zasięg: 30 m, czas pracy aż do 34 godzin). Spełniające normy dyrektywy RoHS są także wyposażone w 2 (wersja 2AA) lub 3 (wersja 2D) diody LED, które nie muszą być wymieniane.
Sugerowana cena detaliczna:
Latarka Rubber Light Energizer 2AA: 19,99 PLN
Latarka Rubber Light Energizer 2D: 29,99 PLN
 
Latarki Energizer Headlight
Przejażdżka rowerowa, wycieczka w góry, rozbijanie namiotu w środku nocy? Dzięki latarkom  Energizer Headlight możemy w pełni korzystać ze wszystkich przyjemności lata. Latarka czołowa Energizer Headlight 3LED została zaprojektowana dla najbardziej wymagających, aktywnych użytkowników. Wyposażona w nietłukącą się soczewkę i ruchomą główkę latarka Energizer Headlight 3LED ma zasięg 40 m i może pracować bez przerwy nawet 30 godzin.
W prosty sposób pozwala także regulować natężenie światła i wybrać między dwoma poziomami – mocnym bądź słabym. Spełniająca normy dyrektywy RoHS latarka jest także wyposażona w niewymagające wymiany 3 diody LED. Energizer Headlight 1LED charakteryzuje się interesującym, prostym wzornictwem, które przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Wyposażona w dwie baterie Energizer CR 2032 oraz jedną diodę LED latarka może pracować do 10 godzin i ma zasięg 10 metrów.
Sugerowana cena detaliczna:
Energizer Headlight 3LED: 29,99 PLN
Energizer Headlight 1LED: 24,99 PLN
 Więcej informacji na stronie internetowej http://energizer.eu/po/pl/
 
———————
 
Energizer jest światowym liderem w produkcji baterii, akumulatorów, ładowarek i latarek. Misją firmy Energizer jest oferowanie konsumentom innowacyjnych produktów, które zapewniają maksymalną wygodę i wydajność.
 Od momentu wprowadzenia swoich produktów w roku 1993 roku Energizer jest liderem rynku europejskiego.
 
 

Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Dlaczego warto znać język Bliskiego Wschodu? Korzyści z nauki języka arabskiego
Region Bliskiego Wschodu jest niezwykle ważny w kontekście geopolitycznym – jego szybki rozwój,...
Wynajem busa 9-osobowego – dlaczego warto się zdecydować?
Planując podróż ze swoimi przyjaciółmi lub organizując wyjazd służbowy, warto pomyśleć o wygodnym transporcie....
Czy muszę znać hiszpański wybierając się do Hiszpanii?
Wybierając do Hiszpanii, pytanie o konieczność znajomości języka hiszpańskiego często się pojawia. Odpowiedź...