Nowa aplikacja wygrywa w Holandii z Yahoo!


Nowa aplikacja wygrywa w Holandii z Yahoo!

Meteovista – czołowy dostawca prognoz pogodowych w krajach Beneluksu, wprowadza na rynek nową aplikację na iPad’a
 
Zeist, 08.04.2014
 
Nowa aplikacja Meteovista na iPad’a jest już dostępna w polskim App Store. Unikalna aplikacja została specjalnie dostosowana do potrzeb klientów. Użytkownik sam decyduje, do jakich informacji pogodowych i w jakich miejscach, czy to podczas wakacyjnych wojaży czy w domu, chce mieć dostęp.Meteovista żywi nadzieję, że aplikacja pogodowa zyska wielu zwolenników i stanie się jedną z najlepszych aplikacji na iPad’a w Polsce. Od czerwca ubiegłego roku, kiedy aplikacja pojawiła się na rynku holenderskim, stała się bardzo popularna i uzyskała miano najlepszej aplikacji o tematyce pogodowej. Aplikacja Meteovista zdecydowanie pokonała konkurencję z Yahoo, o czym świadczy ogromna liczba pobrań oraz wysoko oceniana przez Użytkowników jakość.

Pobierz aplikację w Meteovista:
http://www.meteovista.pl/ipad/4664/0

Potrzeby użytkownika
Przy projektowaniu aplikacji, tworząca ją firma Touchwonders, kładła bardzo duży nacisk na uwzględnienie potrzeb użytkowników. Aplikacja składa się z widgetów, które można konfigurować w dowolny sposób i dostosowywać do własnych potrzeb. Dzięki 6 różnym widgetom, użytkownik sam określa, które informacje go interesują i mają być widoczne na ekranie iPad’a. Dla praktycznie każdego miejsca na świecie można ustawić następujące opcje: pogoda dziś i jutro, tygodniowy przegląd pogodowy, mapy pogodowe i wiatrowe, mapę z liczbową oceną pogody, prognoza pogodowa dla różnych aktywności sportowych oraz prognoza wystąpienia ewentualnych dolegliwości zdrowotnych.  

Aby uzyskać szczegółowe informacje, wystarczy kliknąć w widget i załadować większy widok. Dzięki możliwości wykorzystania wielu zakładek możemy mieć dostęp do bardzo różnych dopasowanych tylko dla Twoich potrzeb informacji.

Bez opłat
Aplikacja Meteovista na iPad’a jest oczywiście gratis. Przy używaniu aplikacji pojawiają się jednak mało irytujące banery reklamowe. Istnieje jednak możliwość całkowitego usunięcia reklam z aplikacji. Płacąc jedynie 1,79 euro, aplikacja przez cały rok jest wolna od wszelkich reklam.  

Aplikacja Meteovista na smartfony
W niedługim czasie na rynku europejskim pojawi się aplikacja Meteovista na smartfony, zarówno w systemie Android jak i iOS. W Holandii, gdzie aplikacja jest już dostępna, zarejestrowano ponad 1.500.000 pobrań i tym samym aplikacja Meteovista stała się najczęściej pobieraną aplikacją na telefony komórkowe w Holandii. W ubiegłym roku aplikacja została ogłoszona „najlepszą aplikacją na smartfony w Holandii” i zdobyła specjalną nagrodę TMG publieksprijs.

Więcej informacji:
http://www.meteovista.pl/ipad/4664/0
Marthijn Tabak (Manager Communication & PR): +31 622486010
Mariola Burejko ( Country Manager Poland): +31 621813611

    

Jesienne spacery po plażach Bałtyku stanowią głęboką terapię morza
Kiedy słowo “Bałtyk” pada w rozmowach, wiele osób ma przed oczami obraz złotych plaż, dzieci...
Prognoza pogody na wiosnę 2009
Zmarzluchy mogą już się cieszyć, wygląda na to bowiem, że w lutym pożegnamy ujemne temperatury, aby z...
Prognoza pogody 20.10 – 24.10.2008
W poniedziałek i we wtorek pogodę w Polsce kształtował będzie kolejny wyż znad południowej Europy. Poranki...
Prognoza pogody - lato będzie koszmarne - pogoda na lato 2008
Pogoda w wakacje będzie koszmarna - informuje "Super Express". Dziennik zapowiada upały i burze na przemian...