Nieoprocentowany kredyt Lukas Banku na wakacje z Triadą. To się opłaca!

Czy można kupić wycieczkę w Triadzie nie wpłacając nawet złotówki zaliczki i jeszcze na tym zarobić? Można i jest to bardzo proste! Wystarczy skorzystać z kredytu bez oprocentowania i jakichkolwiek dodatkowych kosztów, a na dodatek z odroczoną płatnością. Taką ofertę dla swoich klientów Triada przygotowała wspólnie z Lukas Bankiem.

Oferta kredytu z oprocentowaniem 0 proc. na wycieczkę z Triadą jest tak prosta i przejrzysta, jak to tylko możliwe. Nie ma w niej żadnych odsetek, ani żadnych dodatkowych kosztów. Kredyt można zaciągnąć na 100 proc. wartości wycieczki. Przez pierwsze trzy miesiące obowiązuje okres karencji, a przez 6 kolejnych miesięcy spłacane są równe raty, każda o wartości jednej szóstej ceny wycieczki. Jeżeli więc na przykład 30 grudnia zaciągniemy kredyt na wycieczkę o wartości 3000 PLN, to pierwszą ratę w wysokości 500 PLN zapłacimy 30 marca i kolejne w tej samej wysokości co miesiąc a termin płatności ostatniej przypadnie 30 sierpnia.

Dzięki temu kredytowi koszt zakupu wycieczki dla klienta może być niższy od ceny widniejącej w umowie. Kupując wycieczkę za gotówkę całkowita kwota musi być wpłacona najpóźniej 31 dni przed wyjazdem, a jeśli termin wyjazdu jest krótszy niż 31 dni od daty zakupu wycieczki, wówczas całkowita jej wartość jest płacona jednorazowo w momencie podpisywania umowy. W przypadku kredytu oferowanego przez Triadę i Lukas Bank nieoprocentowane raty mogą być spłacane jeszcze po powrocie z wycieczki. Klient, zaciągając kredyt, własne pieniądze, które musiałby przeznaczyć na zakup, zachowuje na swoim rachunku bankowym.

– Ten kredyt to kolejny, po loterii „Wyspa Nagród Triady”, przykład naszych działań, które przynoszą wymierne korzyści naszym klientom – powiedział Piotr Zawistowski, prezes zarządu Triady

Kredyt dostępny jest we wszystkich biurach firmowych Triady. Szczegółowe informacje o kredycie, w tym jego regulamin są zamieszczone na stronie internetowej Triady pod adresem: http://www.triada.pl/lukasbank/index.php

Turystyka górska: sposób na krótszy i dłuższy wyjazd
Wędrówki piesze to nie tylko sposób na zdrowy tryb życia, ale także fantastyczna okazja do odkrywania...
Babski wypad nad morze z przyjaciółkami
Zapomnijcie o rutynowych weekendach i monotonnych spotkaniach w kawiarniach. Wyobraźcie sobie miejsce,...
Gdzie warto wybrać się na weekend w Polsce?
Polska, z jej bogatą historią i malowniczymi zakątkami, stanowi prawdziwy raj dla turystów. Jeżeli zastanawiasz...
Jak znaleźć nocleg w Polsce, który będzie strzałem w dziesiątkę?
Planowanie podróży to kompleksowy proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników. Od wyboru destynacji,...
Odkrywanie nieznanego: podróż dookoła świata
Podróż dookoła świata. Brzmi jak coś z powieści Julesa Verne’a, prawda? Ale to nie jest tylko domena...
Męska kurtka przejściowa? Czym się wyróżnia?
Powrót ciepłych czasów zbliża się coraz większymi krokami, przez co niejedna osoba zastanawia się, jak...