Najlepszy kompas po mazurskich jeziorach – aplikacja NaviApp Mazury

WinnicoApp udostępniło w tym miesiącu kolejny produkt – NaviApp Mazury. Jest to prosta aplikacja, która umożliwia sprawną nawigację po mazurskich wodach. Za pomocą smartfona można dokładnie wyznaczyć trasę żeglowania, szybko odnaleźć aktualne położenie i punkt docelowy. Czytelne i bardzo precyzyjne mapy zawierają wszelkie potrzebne informacje, aby bezpiecznie dotrzeć do wyznaczonego miejsca.

WinnicoApp udostępniło w tym miesiącu kolejny produkt – NaviApp Mazury. Jest to prosta aplikacja, która umożliwia sprawną nawigację po mazurskich wodach. Za pomocą smartfona można dokładnie wyznaczyć trasę żeglowania, szybko odnaleźć aktualne położenie i punkt docelowy. Czytelne i bardzo precyzyjne mapy zawierają wszelkie potrzebne informacje, aby bezpiecznie dotrzeć do wyznaczonego miejsca.

NaviApp Mazury to pierwsza na polskim rynku aplikacja, która pozwala na bezpieczną i sprawdzoną nawigację po Krainie Wielkich Jezior. Dzięki niej można precyzyjnie wyznaczać trasy, którymi zamierzamy płynąć, na bieżąco sprawdzać odległości oraz współrzędne obranego kursu, głębokość, mielizny, kamienie i wiele innych istotnych informacji. Aplikacja została stworzona, aby ułatwić żeglugę zarówno wytrawnym żeglarzom, jak i amatorom mazurskich przygód.

“Naszą aplikację NaviApp Mazury stworzyliśmy z pasją. W naszym zespole pracuje wielu pasjonatów mazurskiego żeglowania, dlatego tworząc ją, mogliśmy posłużyć się własnym doświadczeniem. Zależało nam, aby stworzyć coś bardzo praktycznego, przejrzystego i funkcjonalnego, a jednocześnie zadbać o wszelkie szczegóły techniczne oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Tradycyjny kompas można spokojnie zastąpić niezawodną aplikacją NaviApp Mazury” – mówi Tomasz Wrzesiński, właściciel WinnicoApp.

Oprócz podstawowych funkcji, aplikacja zawiera również dodatkowe elementy. Jednym z nich jest przycisk znajdujący się w bocznym menu – WEZWIJ POMOC. W razie nagłej i niebezpiecznej sytuacji pozwala on na szybkie skontaktowanie się z jednostką WOPR.NaviApp Mazury z pewnością spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo żeglowania, przy wykorzystaniu nowoczesnych, lecz bardzo prostych w obsłudze rozwiązań technologicznych. Nie trzeba mieć dodatkowego sprzętu GPS – wystarczy jedna mobilna aplikacja, która zawiera w sobie wszystko, co najważniejsze by móc oddać się spokojnej mazurskiej żegludze.

Aplikacja NaviApp Mazury dostępna jest na platformie Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.naviapp.mazury.

Aplikacja działa pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3.

WinnicoApp zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na smartfony i tablety zarówno w systemie iOS, jak i Android. Stosuje najnowocześniejsze i niespotykane rozwiązania, które w dzisiejszych czasach są gwarantem sukcesu na rynku aplikacji mobilnych. WinnicoApp ma na swoim koncie już kilka znaczących projektów, w tym m.in. elektroniczną platformę usług administracji publicznej ePUAP. W najbliższym czasie na rynek trafi także pierwsza gra produkcji WinnicoApp – SNOT.

Więcej informacji na stronie: http://www.winnicoapp.com

źródło: Informacje Zlecone PAP

Wyjątkowe miejsce na Mazurach dla miłośników natury i ciszy: Nasz Ośrodek Wypoczynkowy zaprasza
Marzysz o spokojnych wakacjach na Mazurach, gdzie możesz zanurzyć się w otaczającej przyrodzie i odpocząć...
Jak zaplanować urlop z dziećmi na Mazurach?
Urlop spędzony w towarzystwie swoich pociech może być naprawdę udany. Kluczem do sukcesu jest zadbanie...
Ile kosztuje patent żeglarski?
Zdecydowałeś już może, że chcesz zdobyć patent żeglarski i zastanawiasz się ile to kosztuje? A może jeszcze...
Czarter jachtów na Mazurach
Lubisz aktywnie wypoczywać i marzysz o przeżyciu prawdziwej przygody? A może od dziecka fascynowali Cię...
Rekord Polski oraz Wicemistrzowie Świata podczas - Eko-Ranczo COOP
Pokaz carvingu przez Wicemistrzów Świata i ustanowienie Rekordu Polski w jedzeniu arbuza to tylko niektóre...
Mazurskie Manewry Techniczno - Obronne już w ten czwartek!
Mazurskie Manewry Techniczno - Obronne 2015 już za chwilę! Startujemy 11 czerwca!