Najlepszy karnawał z eSKY.pl!

                 

Karnawał w różnych zakątkach świata ma różne oblicza. Warto wybrać się w podróż aby zakosztować tej różnorodności.

Karnawał najczęściej kojarzy się z Rio de Janeiro. I słusznie! Ci którzy nie byli w tym mieście nie wiedzą, czym jest prawdziwa zabawa. Barwne parady, tańce na ulicy, oszałamiające stroje, porywająca muzyka – wszystko to sprawia, że doskonale się bawimy. W błędzie jednak jest ten, kto myśli, że karnawał nie może wyglądać inaczej. Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl oferuje kilka innych, równie ekscytujących sposobów na spędzenie tego okresu.

Tańce na kolorowych platformach w Rio rozpoczynają się w piątek przed środą popielcową i trwają bez przerwy przez pięć kolejnych dni. eSKY.pl oferuje bilety lotnicze do karnawałowej stolicy świata w cenie od 3500 zł. Zabawa za mniejsze pieniądze czeka na tych, którzy polecą na Wyspy Kanaryjskie, by uczestniczyć w tradycyjnym żegnaniu sardynki. Po rytualnym spaleniu drewnianej ryby rozpoczynają się tańce. Tu króluje co prawda flamenco, a nie brazylijska samba, ale atmosfera jest równie gorąca. Kolorowe parady i uliczne pląsy trwają przez kilka dni; żeby w nich uczestniczyć wystarczy kupić bilet lotniczy w serwisie eSKY.pl. Przelot z Warszawy na Teneryfę kosztuje mniej niż 1260 zł w obie strony, natomiast doba w trzygwiazdkowym hotelu Miramar to koszt 147 zł. Dobrą zachętą do wybrania się na Wyspy może być szansa na uzyskanie tytułu królowej karnawału i symboliczne objęcie na jeden dzień rządów. Tutaj, w przeciwieństwie do Rio, zabawa nie jest „rozkręcana” przez zorganizowane grupy ludzi lecz spontanicznie jest inicjowana przez rdzennych mieszkańców oraz żądnych zabawy turystów.

Zupełnie inna atmosfera panuje podczas karnawału w Niemczech. Trwa on już od początku listopada, ale dopiero na tydzień przed środą popielcową przybiera na intensywności. Wówczas to uzbrojone w nożyce kobiety wdzierają się do ratuszy miejskich, obcinają urzędnikom krawaty i domagają się przekazania im symbolicznych kluczy do miasta. W ostatni poniedziałek karnawału na ulice wyjeżdżają kolorowe platformy i tysiące ludzi dają się porwać muzyce. Trzeba uważać też, by nie utonąć w powodzi słodyczy spadających z platform niczym deszcz. Choć warunki pogodowe są tu mniej przychylne niż w Rio, to atmosfera jest równie gorąca. Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl oferuje bilety lotnicze do Dusseldorfu już za 399 zł, natomiast koszt rezerwacji pokoju dla dwóch osób w trzygwiazdkowym hotelu Residenz Hotel Dusseldorf to 260 zł.

Czy smak karnawału jest zarezerwowany tylko dla miłośników tańca i parad? Absolutnie nie! Spokojne lepienie śniegowego miasta, kąpiel w lodowej przerębli i wyścigi psich zaprzęgów – to stałe elementy zimowego karnawału w Kanadyjskim Quebecu. Nikt nie przejmuje się tu dwudziestostopniowym mrozem, gdyż zabawy na śniegu i sporty zimowe mogą być równie rozgrzewające jak brazylijska samba. Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl oferuje bilety do Quebecu w cenie już od 2700 zł. Miłośnicy przygody mogą łatwo zaoszczędzić na noclegu i spędzić noc w lepionych podczas karnawału śnieżnych pałacach. Mniej odpornym na mróz serwis eSKY.pl poleca rezerwację miejsca w trzygwiazdkowym hotelu Best Western Htl L Aristocrate, gdzie doba kosztuje mniej niż 400 zł.

***

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl (www.esky.pl) to największy polski serwis internetowy sprzedający bilety lotnicze i miejsca hotelowe. Prowadzony jest przez spółkę eSKY Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu. Poprzez stronę internetową oraz telefoniczne biuro obsługi klienta, eSKY.pl umożliwia łatwy i wygodny zakup biletu lotniczego, rezerwację miejsca w hotelu oraz wykupienie ubezpieczenia turystycznego. eSKY.pl to najnowocześniejsza technologia wyszukiwania oraz wysokiej jakości obsługa klienta. eSKY.pl jest członkiem elitarnej grupy agentów International Air Transport Association (IATA). Partnerem eSKY.pl jest wiodące na świecie internetowe biuro podróży Expedia Inc.

Źródło: PR

Ceny biletów do Biskupina na rok 2023
Biskupin to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych stanowisk archeologicznych w Polsce, które...
Odkrywanie nieznanego: podróż dookoła świata
Podróż dookoła świata. Brzmi jak coś z powieści Julesa Verne’a, prawda? Ale to nie jest tylko domena...
Piękne miejsca do odwiedzenia w Turcji
Turcja, malowniczy kraj rozciągający się między Wschodnią Europą a Zachodnią Azją, jest skarbnicą historii,...
Jak promować turystykę w Polsce?
Wzrost liczby obiektów w Polsce powoduje, że znacznie trudniej dotrzeć do turystów i sprawić, żeby wybrali...
Wakacyjna Ustka
Położona 19 km na północny zachód od Słupska Ustka to typowy nadmorski kurort. Poza uzdrowiskami działa...
Latarnie morskie Chorwacji
Władze Chorwacji starają się zminimalizować koszty utrzymania państwowych obiektów turystycznych poprzez...