Most na Targach

Najważniejsza toruńska inwestycja zaprezentuje się podczas tegorocznych targów „Invest-TOR” 2011. Seminarium, spotkania z pracownikami BRPM, MZD i firmy Strabag oraz ekspozycja dwóch makiet – to wszystko już w najbliższy weekend!

Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne „Invest-TOR” organizowane są w toruńskim Centrum Targowym „PARK” już od 2008 roku i są największym wydarzeniem branżowym w regionie. Co roku biorą w nich udział przedsiębiorstwa z branży inwestycyjnej i deweloperskiej. Prezentowane są projekty specjalnych stref ekonomicznych i parków technologicznych oraz plany inwestycyjne miast, gmin i regionów. W tegorocznej edycji nie mogło zatem zabraknąć nowego mostu drogowego – projektu ważnego dla inwestorów, władz, mieszkańców Torunia i regionu.

Największa toruńska inwestycja była już obecna podczas ubiegłorocznej edycji targów. Zaprezentowano wówczas trójwymiarową makietę trasy mostowej i przekazano najważniejsze informacje o inwestycji. Już wtedy stoisko projektu mostowego przyciągnęło tysiące zainteresowanych Torunian, mimo że dopiero przygotowywaliśmy się do rozpoczęcia budowy. Na targi zawitali nie tylko inwestorzy, ale też zaciekawieni mieszkańcy miasta.

Podczas tegorocznych targów zaprezentujemy aż dwa trójwymiarowe modele: makietę trasy mostowej wraz z drogami dojazdowymi oraz makietę mostu. Do gości targów trafią ulotki informujące o utrudnieniach w ruchu.

Pierwszego dnia targów odbędzie się konferencja, na której jednym z tematów będzie „Znaczenie inwestycji mostowej dla miasta Torunia i regionu”. Projekt mostowy będzie częścią konferencji otwierającej targi, która rozpocznie się 26 marca o godz. 11.00.

Targi inwestycyjne to tylko jedno z tegorocznych wydarzeń, na których prezentowany będzie projekt mostowy. Most zawita również, tak jak w ubiegłym roku, na doroczne czerwcowe Święto Miasta.

źródło: PR

Komfortowy nocleg nad morzem z wyżywieniem: Odkryj uroki Trzęsacza
Wakacje nad morzem to marzenie wielu osób, które pragną oderwać się od codzienności i cieszyć się błogim...
Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Wakacje All Inclusive LATO 2024 - Dlaczego warto zarezerwować już teraz?
Wakacje First Deal czy Last Minute? Planowanie wymarzonych wakacji to czasem wyjątkowe wyzwanie. Szukając...
Podróż do Tajlandii - internet mobilny na wyjazd
Podróż do Tajlandii – internet mobilny na wyjazd Podróżowanie do egzotycznych zakątków takich...