Mobilny doradca

Na polski rynek wkracza nowa turystyczna usługa – mobilny doradca. Warto ją poznać, bo dzięki temu rozwiązaniu wybór urlopu staje się niezwykle wygodny. Pracownik biura podróży spotka się z klientem w dogodnym miejscu i czasie, aby pomóc w wyborze wakacyjnego wypoczynku. To prawdziwy przełom w usługach turystycznych.  

Mobilny doradca jest odpowiedzią rynku turystycznego na rozwijający się trend. Biura podróży prawdziwe oblężenie przeżywają zwykle od godziny 17. w górę, a więc po godzinach pracy sporej części swoich klientów. To jednak jeszcze nie jest najgorsze. Istny tygiel panuje tam w sezonach, czyli wtedy kiedy gro z nas planuje zimowe lub letnie urlopy. – Z naszych doświadczeń wynika bowiem jasno, że to nie jest wyłącznie kwestia atrakcyjności oferty, ale właśnie braku czasu ze strony naszych potencjalnych klientów – mówi Krzysztof Wroński, W-ce Prezes Wygoda Travel Group.

Mobilny doradca to innowacyjna usługa wprowadzona przez Wygoda Travel Group i choć jest ona odbiciem praktyki znanej już od lat w innych sektorach, jak choćby w bankowości, w obsłudze biur podróży to nowum. Mobilny doradca to pracownik naszego biura podróży, który spotka się z Tobą w dogodnym miejscu i czasie, aby pomóc w wyborze wakacyjnego wypoczynku. To prawdziwy przełom w turystycznym modelu obsługi klienta. Dzięki mobilnemu doradcy nie musisz osobiście fatygować się do biura. To biuro podrózy przyjdzie do Ciebie – dodaje Krzysztof Wroński. Wystarczy wypełnić na stronie prosty formularz lub umówić się na spotkanie telefonicznie, a potem już tylko w towarzystwie profesjonalnego doradcy wybrać choćby w domowycm zaciszu wymarzone wakacje. Usługa jest aktualnie uruchomiona pilotażowo na terenie Krakowa, ale ze względu na spore zainteresowanie, obszar który obejmuje będzie rozszerzony.

Wprowadzenie na polski rynek turystyczny nowej usługi, świadczy o tym że rośnie świadomość nie tylko branży, ale i konsumentów. Coraz więcej zakupów dokonujemy wszak przez internet. To samo dotyczy usług turystycznych, ciężko sobie aktualnie wyobrazić stronę biura podróży bez choćby automatycznej wyszukiwarki ofert.  Nowoczesne strony obfitują w e-poradniki, mówiące o tym jak zachować się przed podróżą do danego kraju, czy możliwości indywidualnego składania zamówień poprzez internetowe formularze. Teraz do tej gamy usług, doszło kolejne jakże praktyczne rozwiązanie w postaci mobilnego doradcy, a wszystko po to, aby biura podróży stały się prawdziwymi centrami spełniania urlopowych marzeń.

 

Więcej informacji na: www.salonturystyki.pl oraz www.wygodatravel.pl

O firmie Wygoda Travel Group

 

Wygoda Travel Group to wiodący touroperator zimowy i agent turystyczny rekomendowany przez Krakowską Izbę Turystyki. Istnieje na rynku od 2001 roku. Zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie turystyki wyjazdowej, przyjazdowej i biznesowej. Firma otrzymała w 2005 i 2008 roku tytuł Lidera Polskiej Turystyki przyznawany przez miesięcznik Rynek Podróży oraz Różę Kolumba przyznaną przez redakcję “Wiadomości Turystycznych”.

 

 

Źródło: PR

Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...
Wynajem busa 9-osobowego – dlaczego warto się zdecydować?
Planując podróż ze swoimi przyjaciółmi lub organizując wyjazd służbowy, warto pomyśleć o wygodnym transporcie....
Czy muszę znać hiszpański wybierając się do Hiszpanii?
Wybierając do Hiszpanii, pytanie o konieczność znajomości języka hiszpańskiego często się pojawia. Odpowiedź...
Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Wakacje All Inclusive LATO 2024 - Dlaczego warto zarezerwować już teraz?
Wakacje First Deal czy Last Minute? Planowanie wymarzonych wakacji to czasem wyjątkowe wyzwanie. Szukając...