Lux Express zastąpi Simple Express na trasie do Wilna i Pragi z Warszawy i Wrocławia

Od 1 września trasę Wilno-Warszawa-Wrocław-Praga obsługiwać będzie Lux Express. Do tej pory ten kurs obsługiwany był przez inną markę Grupy Lux Express – Simple Express, która oferuje międzynarodowe przewozy po niższych cenach. Jest to dobra informacja dla podróżnych, którzy dołączyli do programu lojalnościowego PINS oraz tych, którzy planują się wybrać do stolicy Czech lub Litwy. Przewoźnik zapowiada także z tej okazji promocję na bilety na to połączenie, które są już do kupienia na oficjalnej stronie firmy: www.luxexpress.eu

Trasa Wilno-Warszawa-Wrocław-Praga, do tej pory obsługiwana przez markę Simple Express, zostanie przeniesiona do siatki połączeń Lux Expressu – znaną polskim podróżującym z obsługi tras krajowych. Zmiana zostanie wprowadzona z dniem 1 września. W okresie od 31 sierpnia do 4 września trwa także promocja na połączenie do Pragi. Zakupione w ten sposób bilety będą ważne na przejazdy od 14 września do 11 października bieżacego roku. Za przejazd z Warszawy do Pragi podróżni zapłacą 48 zł, zaś z Wrocławia 35 zł. Promocyjne ceny biletów na to połączenie są dostępne jedynie dla posiadaczy karty PINS.

Połączenia międzynarodowe Lux Express mają w ofercie stałe zniżki: -10% dla studentów do 26. roku życia, -10% dla emerytów powyżej 60. roku życia oraz -50% dla dzieci do 11. roku życia. Na wszystkich połączeniach Lux Express klienci będa mogą też skorzystać ze zniżek oferowanych w ramach programu lojalnościowego PINS, który nagradza częste podróże kolejnymi poziomami zniżek, od 15 do nawet 40 procent.

Zmiana z Simple Express na Lux Express na tym połączeniu to przede wszystkim korzyści dla podróżnych, którzy dołączyli do naszego programu lojalnościowego. Teraz będą oni mogli skorzystać ze zniżek nie tylko na trasach krajowych, ale również podróżując do Pragi, Wilna, czy też Budapesztu.” – komentuje Hannes Saarpuu, prezes grupy Lux Express..

Podróżni mogą skorzystać z wielu udogodnień: darmowej sieci Wi-Fi, napić się bezpłatnie kawy i herbaty, naładować telefon dzięki gniazdkom dostępnym przy każdej parze siedzeń. Poza tym na klientów Lux Expressu czekają wygodne i odchylane fotele, komfortowa przestrzeń na nogi oraz personalne systemy multimedialne, umożliwiające oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz skorzystanie z pakietu dostępnych gier.

Lux Express kontynuuje rozszerzanie swojej siatki połączeń w okresie wakacyjnym. Niedawno otwarta trasa łącząca Warszawę oraz Budapeszt przez Kraków spotkała się z dużym zainteresowaniem podróżnych. W efekcie, Lux Express dodał jeden kurs dziennie na tej trasie. Więcej informacji dotyczących połączeń oraz biletów można znaleźć na stronie przewoźnika: http://www.luxexpress.eu/pl.

 

 

 


Turystyka górska: sposób na krótszy i dłuższy wyjazd
Wędrówki piesze to nie tylko sposób na zdrowy tryb życia, ale także fantastyczna okazja do odkrywania...
Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Kraina Otwartych Okiennic - co warto o niej wiedzieć ?
Kraina Otwartych Okiennic to miejsce wyjątkowe w skali całego Podlasia. Choć do niedawno przyciągało...
Szczawnica: harmonia natury, zdrowia i kultury
Zaklęta u stóp majestatycznych Gór Pienin, Szczawnica stanowi żywy dowód na trwały urok i leczniczą moc...
Hotel czy apartament: co lepiej wybrać na nocleg?
Wybór noclegu to nie tylko kwestia czterech ścian i dachu. Warto zastanowić się, czy lepiej zdecydować...
Jesienne spacery po plażach Bałtyku stanowią głęboką terapię morza
Kiedy słowo “Bałtyk” pada w rozmowach, wiele osób ma przed oczami obraz złotych plaż, dzieci...