Kulturalny dodatek do wyjazdu od biura podróży Supertour i Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury

Osoby wykupujące wycieczki i bilety lotnicze w biurze Supertour mają do dyspozycji 500 zaproszeń na spektakle w Och-teatrze i Teatrze Polonia

Biuro podróży Supertour, będące częścią sieci Lufthansa City Center, wykupi ok. 500 biletów na spektakle teatralne w ramach współpracy z Fundacją Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, która prowadzi jedne z najciekawszych i najdynamiczniej rozwijających się inicjatyw kulturalnych w stolicy. Bilety zostaną przeznaczone dla klientów biura, którzy skorzystają z jego usług do końca czerwca. Inicjatywa, przygotowana z okazji niedawnego otwarcia oddziału biura na Ochocie, wspiera Och?teatr, będący chlubą dzielnicy, i ułatwia dostęp do niego mieszkańcom. Z myślą o klientach placówki Supertour w Śródmieściu przygotowano natomiast możliwość obejrzenia przedstawień w Teatrze Polonia. W ten sposób Supertour staje się pierwszym biurem podróży, które w tak szerokim zakresie współpracuje ze stołeczną instytucją kultury.

Aby skorzystać z promocji, należy zgłosić się w dniach 1-30 czerwca br. do oddziału Supertour przy ul. Grójeckiej 5 lub przy Al. Jana Pawła II 27 w Warszawie i zarezerwować dowolny bilet lotniczy lub dowolną wycieczkę o wartości powyżej 1500 zł / os. Każda osoba, która opłaci rezerwację, otrzyma darmowe zaproszenie na wybrany spektakl w Och-teatrze lub Teatrze Polonia.

Nasza fundacja od zawsze stara się ułatwiać dostęp do kultury. Cieszę się, że znaleźliśmy w biurze podróży Supertour sojusznika w zachęcaniu warszawiaków do wizyt w teatrze” – mówi Maria Seweryn, aktorka i członek Zarządu Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.

Inicjatywa Supertour cieszy się zainteresowaniem warszawiaków. W ramach pilotażowej akcji w maju br. biuro rozdało już ok. 150 biletów do Och-teatru i Teatru Polonia.

Fundacja Krystyny Jandy to wyjątkowa inicjatywa, która stawia sobie za cel edukację i rozpowszechnianie kultury. Zaangażowanie Pani Jandy i Pani Seweryn jest gwarancją obcowania z utworami artystycznymi najwyższej próby. Dlatego zachęcamy naszych klientów, żeby poszerzali swoje horyzonty nie tylko poprzez podróżowanie, ale również poprzez kontakt ze sztuką. Teraz ułatwiamy im to, oferując 500 darmowych zaproszeń do teatru” – mówi Bogdan Wieczorek, prezes Supertour.

Promocja dla klientów została zorganizowana z okazji otwarcia nowej placówki Supertour w budynku Salzburg Center przy ul. Grójeckiej 5, dzięki której biuro podróży otwiera się na klientów  indywidualnych z rejonu Ochoty. Oddział świadczy pełen zakres usług turystycznych, w tym doradztwo dot. realizacji planów wyjazdowych, sprzedaż wycieczek, rezerwację biletów lotniczych i hoteli oraz ubezpieczenia podróżnych.

 

***

 

Informacje o Supertour

Biuro podróży Supertour, będące członkiem sieci Lufthansa City Center (LCC), należy do wiodących w Polsce agencji turystycznych zajmujących się obsługą ruchu turystycznego i służbowego oraz rezerwacją biletów lotniczych. Firma istnieje od 1990 r. i posiada placówki w Warszawie i w Poznaniu. Supertour specjalizuje się w obsłudze podróży służbowych, a także organizacji wyjazdów oraz kongresów dla firm. Członkostwo w LCC potwierdza wysoką jakość usług biura w zakresie obsługi rezerwacji i zakupu biletów wszystkich linii lotniczych na świecie. Supertour oferuje także pakiety turystyczne we współpracy ze sprawdzonymi touroperatorami, takimi jak TUI, Neckermann, Itaka, Thomas Cook czy Wezyr Holidays.

 

Źródło: PR

 

Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...
Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Podróż do Tajlandii - internet mobilny na wyjazd
Podróż do Tajlandii – internet mobilny na wyjazd Podróżowanie do egzotycznych zakątków takich...
20 Najciekawszych atrakcji w Zamościu dla młodzieży
Zamość to miasto o bogatej historii i kulturze, które oferuje wiele atrakcji zarówno dla młodszych, jak...
Odkryj tajemnice Transylwanii – wycieczka objazdowa po krainie Drakuli
Transylwania, serce Rumunii, jest regionem o bogatej historii, przepięknych krajobrazach i niezliczonych...