Konkurs-Turystyczne Odkrycia 2012

Stworzyłeś wyjątkowy produkt turystyczny? Zarządzasz obiektem z szeroką ofertą wypoczynkową? Twoja miejscowość zasługuje na ciekawą kampanię reklamową? Weź udział w konkursie! To właśnie ta propozycja może okazać się jednym z turystycznych odkryć 2012 r.

19 stycznia startuje konkurs „Turystyczne Odkrycia 2012” realizowany przez TargiTurystyczneOnline.pl. Organizator czeka na krótki opis ciekawych ofert, nowości na ryku turystycznym, propozycji mniej lub bardziej znanych w Polsce. Laureat otrzyma kampanię promocyjną o wartości 10 000 PLN m.in. roczne stoisko promocyjne na stronie TargiTurystyczneOnline.pl oraz tysiące wyświetleń reklamy, co pozwoli na prezentację oferty szerokiej grupie odbiorców.

Konkurs Turystyczne Odkrycia 2012Internetowe Targi Turystyczne startują 1 marca od tego momentu, wystartuje intensywna kampania promocyjna zapraszająca do odwiedzin witryny. Miliony odsłon bannerów i reklam na wielu portalach internetowych, linki sponsorowane i działalność z zakresu Public Relations. Każda edycja targów będzie trwać 365 dni z prezentacją 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. To doskonałe miejsce do prezentacji aktualnej oferty i nowych odkryć turystycznych dla samorządów, biur podróży czy gestorów atrakcji turystycznych. Już wkrótce znajdziemy tam najlepsze hotele spa, miejsca na weekend oraz wiele turystycznych nowości.

– Chcemy umożliwić prezentację podmiotom, które być może w tym momencie nie dysponują budżetem reklamowym, a posiadają atrakcje bądź produkt turystyczny, o którym warto informować – komentuje Wojciech Kreft – organizator Internetowych Targów Turystycznych.

– Liczymy, że dzięki temu konkursowi Internetowe Targi Turystyczne przyczynią się do rozwoju i promocji ciekawych ofert rodzimych przedsiębiorców branży turystycznej – jest przecież w Polsce jeszcze tyle nieodkrytych miejsc i atrakcji wartych uwagi i zaprezentowania – dodaje Artur Żyrkowski Prezes Agencji Promocji Miast i Regionów– członek komisji konkursowej.

Zasady konkursu są proste: do dnia 10 lutego należy przesłać drogą elektroniczną Formularz Zgłoszenia wraz z krótkim opisem i zdjęciem „Turystycznego Odkrycia 2012”. Szczegółowy Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.targiturystyczneonline.pl/konkurs.html .

Dlaczego wybór odpowiednich skarpet sportowych jest tak istotny?
Bardzo istotne jest, by skarpetki sportowe były wygodne i komfortowe. Ich zadaniem jest właściwa cyrkulacja...
Debiut Wysp Liparyjskich na TT Warsaw
Po raz pierwszy przedstawiciele Federacji Hotelarzy Wysp Eolskich (Federalberghi Isole Eolie) wychodzą...
Multimedialna mozaika krajobrazów Polski na TT Warsaw
Jedną z atrakcji 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw będzie multimedialna strefa turystyczna...
21. Targi Lato - inspirujący smak podróży
21. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato, które odbyły się w dniach 22-24 kwietnia br., przeniosły mieszkańców...
Jak profesjonalnie zorganizować wyjazd na międzynarodowe targi?
Wydawać by się mogło, że w czasach, w których wszystko można załatwić mailowo lub telefonicznie, nikt...
TT Warsaw 2013 na nowo odkrywają Tunezję
Kolorowa, radosna, pełna niespodzianek. Tunezja jakiej jeszcze nie znamy... Poza wypoczywaniem pod palmami,...