Konkurs -Najwyższa Jakość Targów EuroGastro 2013- rozpoczęty

Firma MT Targi po raz trzeci zaprasza wystawców do udziału w konkursie „Najwyższa Jakość Targów EuroGastro 2013”. Można już zgłaszać produkty, które będą konkurować o tytuł i znak poświadczający wysoką jakość w branży HoReCa. Zwycięzców poznamy podczas najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro, które odbędą się w dniach 20-22 marca 2013 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Organizator Targów EuroGastro 2013 wspiera firmy prezentujące swoją ofertę na tej najważniejszej w branży HoReCa imprezie. Po raz kolejny organizowany jest bezpłatny konkurs dla wystawców, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów prezentowanych na Targach. Odznaczenie w postaci unikatowego logo „Najwyższa Jakość Targów EuroGastro 2013” przyznawane jest przez niezależne Jury, w skład którego wchodzą eksperci sektora gastronomicznego, m.in. znani szefowie kuchni oraz restauratorzy. Logo stanowi rozpoznawalny i liczący się na rynku znak jakości. Będzie ono wspierać przez cały rok nagrodzonych, którzy mogą sygnować nim zwycięskie produkty jako godne polecenia i zaufania. Dodatkowo informacja o laureatach zostanie umieszczona na stronie internetowej Targów oraz nagłośniona w środowisku branżowym.

Kategorie konkursowe

Do konkursu mogą być zgłoszone wyroby mające zastosowanie w szeroko pojętej branży HoReCa, które charakteryzują się nowoczesną technologią, niezwykłymi walorami odżywczymi, smakowymi, estetycznymi lub ekonomicznymi, funkcjonalnością, a także zgodnością z wymogami technicznymi obiektów HoReCa. Wystawcy mogą zgłaszać produkty w 8 kategoriach: wyposażenie zaplecza kuchennego; sprzęt i akcesoria dla kawiarni i restauracji; żywność i napoje dla gastronomii; wyposażenie sal restauracyjnych i barów; chemia dla gastronomii; sprzęt i akcesoria dla cukierni, lodziarni i piekarni; oprogramowanie sal restauracyjnych i barów oraz sprzęt i akcesoria dla cateringu.

Zgłoszenia

Wystawca zainteresowany udziałem w konkursie powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.eurogastro.com.pl i przesłać go do 20 lutego 2013 do organizatora mailem lub pocztą. Ogłoszenie wyników konkursu i przyznanie nagród odbędzie się drugiego dnia Targów, tj. 21 marca 2013 podczas wieczoru wystawców.

Więcej informacji: www.eurogastro.com.pl

Czy impreza okolicznościowa w górach?
Organizacja imprezy okolicznościowej w górach to nie tylko doskonała okazja do uczczenia ważnego wydarzenia,...
Wynajem sali na organizację przyjęcia okolicznościowego w Lublinie
Ciekawa propozycja, oferta miejsca na przyjęcia, imprezy okolicznościowej w Lublinie.
Władysławowo 2013 - będzie się działo!
Sezon turystyczny we Władysławowie zapowiada się wyjątkowo gorąco! Letnia scena muzyczna to moc koncertów...
Letnia Scena Muzyczna Władysławowo 2013 - kalendarz imprez
Letnia Scena Muzyczna 2013 we Władysławowie zapowiada się wyjątkowo gorąco: Pezet, O.S.T.R., Brodka,...
Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Podniebny duet, czyli rzecz o skokach w tandemie.
Dreszczyk adrenaliny, moc wrażeń i kilka minut spadania w dół w zawrotnym tempie ? oto marzenia wielu...