Kierunek? Mazury!

Wypoczynek po ciężkim miesiącu albo roku pracy należy się każdemu. Niezliczone oferty, z których możemy obecnie skorzystać, obejmują zarówno urokliwe miejsca w kraju, jak i poza jego granicami. Tylko od naszej wyobraźni oraz zasobów finansowych zależy, gdzie spędzimy wymarzony dwutygodniowy urlop albo wolny weekend. Warto wówczas wziąć pod uwagę bliskie nam miejsca, których jeszcze nie mieliśmy okazji poznać.

1. Lasy, jeziora, wolny czas

2. Nocleg w dobrym hotelu

3. Wypoczynek na całego

4. Wyjazd z pomysłem

 

Lasy, jeziora, wolny czas

Polska jest krajem, który pod względem zasobów turystycznych nie ma się czego wstydzić. Mamy góry, piaszczyste plaże, urokliwe lasy, rozległe równiny, jak i zaskakujące rzeźbą krajobrazy wyrzeźbione przez lodowiec. Nie brakuje nam także jezior oraz rzek. Dla tych, którzy lubią jeziora i leśne ostoje, wymarzonym kierunkiem może być położona na Mazurach, Ostróda. To niewielkie, nieco ponad trzydziestotysięczne miasto, położone nad dwoma dużymi jeziorami: Drwęckim i Pauzeńskim, może stać się wspaniałym punktem na krótki lub dłuższy wypad wypoczynkowy.

Nocleg w dobrym hotelu

Na pewno bez kłopotu znajdziemy hotel w Ostródzie, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Baza noclegowa jest tu dość rozbudowana. Należy oczywiście pamiętać, że o miejsca na wysoki sezon trzeba zabiegać odpowiednio wcześniej, gdyż im bliżej lata, tym obłożenie większe, a i ceny zdecydowanie wyższe. Na miejscu można zwiedzić zamek krzyżacki, w którym obecnie mieści się muzeum, skorzystać z szerokiej oferty sportów wodnych, pospacerować po pobliskich lasach, czy starówce, krótko mówiąc – odetchnąć pełną piersią. Odpowiednio dobrany hotel w Ostródzie będzie genialną bazą wypadową na czas całego pobytu.

Wypoczynek na całego

Wybierając bazę noclegową, warto zwrócić uwagę, czy hotel dysponuje rozbudowanym zapleczem (sauna, fitness, etc.), co pozwoli nam przetrwać deszczowy dzień, czy dwa – acz deszczu podczas wypoczynku nikomu nie życzymy. Nie od rzeczy jest także wypożyczalnia kajaków czy skuterów wodnych – hotel, Ostróda oraz woda idą niejako w parze. W pobliżu można też skorzystać z urokliwych tras rowerowych, czy długich pieszych spacerów po bulwarze położonym wzdłuż Jeziora Drwęckiego, gdzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomiczno-rozrywkowej, zwłaszcza w sezonie letnim.

 

 

 

Wyjazd z pomysłem

Dobrze dobrane miejsce wakacyjnego pobytu, z wygodnym łóżkiem, smacznym jedzeniem oraz innym udogodnieniami, zagwarantuje nam naprawdę udany wyjazd, a powrót do hotelu po dniu pełnym atrakcji, będzie dodatkową nagrodą dla zmęczonego turysty, który realizuje swoje plany, w taki sposób, w jaki je sobie wymarzył.  

Z czego znane jest miasto Tarnów? Gdzie warto nocować w Tarnowie?
Tarnów przez lata reklamował się jako “polski biegun ciepła”. Faktycznie, miasto to ma specyficzny...
Wyjątkowe miejsce na Mazurach dla miłośników natury i ciszy: Nasz Ośrodek Wypoczynkowy zaprasza
Marzysz o spokojnych wakacjach na Mazurach, gdzie możesz zanurzyć się w otaczającej przyrodzie i odpocząć...
Międzyzdroje i VESTINA Wellness to idealne miejsca wypoczynku dla każdego
Zanurz się w urokach Międzyzdrojów i doświadcz wyjątkowego komfortu w VESTINA Wellness & Spa Hotel Miasto...
Niezawodne busy do Polski w niskiej cenie? To możliwe!
Myślisz, że nie da się wyjechać za granicę, bez ponoszenia wysokich kosztów? Nic bardziej mylnego! Na...
Zarezerwuj bus do Anglii i zapłać w dniu wyjazdu - to możliwe!
Chciałbyś zarezerwować bus do Anglii, jednak nie masz wystarczającej ilości pieniędzy na ten moment lub...
Ciekawe miejsca na wakacje
Zbliżają się wakacje, pora urlopów i luźniejszych dni. Jest wiele miejsc, gdzie warto się wybrać, by...