Impreza sylwestrowa za 3 miliony

Jeśli chcą Państwa poszczycić się uczestnictwem w tak drogiej imprezie sylwestrowej, to koniecznie przyjedzcie do Łodzi, bo to tu aż 3 miliony złotych będzie kosztować miejski sylwester. Imprezę zorganizuje miasto wspólnie z Drugim Programem Telewizji Polskiej.

Połowę kwoty zapłaci miasto, połowę TVP 2. Telewizyjna dwójka ma też transmitować imprezę na swojej antenie. Niestety, już wiadomo, że nie możemy liczyć na występy gwiazd światowego formatu.

3 mln zł, to jednak za mało by sprowadzić naprawdę rozpoznawalnego wykonawcę. – Ale wystarczy, by sprowadzić Sandrę, Ice of Base, może Roxette? – wyliczała radnym Zakrzewska. – Gdybyśmy chcieli, żeby łodzian bawił Ricky Martin, trzeba by trochę dołożyć.

Z polskich wykonawców jako gwiazdę Zakrzewska proponowała Kayę, Budkę Suflera lub Krzysztofa Krawczyka. W Łodzi mają również wystąpić bliższe młodszemu odbiorcy zespoły lub piosenkarze.

– Chodzi o dobór szerokiej gamy artystów, bo ma to być impreza adresowana do szerokiego grona odbiorców – tłumaczyła Edyta Zakrzewska. – Dlatego całość rozpocznie się i będzie przeplatana występami grup kabaretowych.

Sylwester ma się odbyć na placu Wolności. Scena ustawiona będzie pod pomnikiem Kościuszki, w stronę ulicy Piotrkowskiej. Trudno oszacować, ilu mieszkańców miasta zdecyduje się na udział we wspólnej zabawie. – Przez cały grudzień będziemy emitować 200 zwiastunów. Łódzkiego sylwestra chcemy też promować w programie “Pytanie na śniadanie” – zachęcała Edyta Zakrzewska. – Specjalne programy przygotujemy na święta.

Magnesem mają też być nazwiska prowadzących imprezę – Grażyna Torbicka i Maciej Kurzajewski, choć dla radnych nie był to chyba najważniejszy argument.

Źródło: Dziennik Łódź

Sylwester w górach? Sprawdź, o czym musisz pamiętać
Niezapomniany sylwester to sylwester w malowniczej i bajecznej scenerii. Zimowa aura, ciepło rozpalonego...
Wysowa-Zdrój
Patrząc przez okno widok spadających liści przypomina nam o zbliżającej się zimie. Każdy, kto marzy o...
Sylwester na świecie
Cały świat rozpoczął już gorączkowe przygotowania do powitania Nowego Roku. Imprezy organizowane są w...
Konferencja "Eco innowacje w budownictwie i zarządzaniu obiektami turystycznymi"
Firma Primavera PR&Events, specjalizująca się w organizacji ekologicznych eventów i tworzeniu "zielonego...
Najpiękniejsza wieś w górach...
Lato za nami, a zima zbliża się szybkim krokiem. Jeżeli chcemy wybrać się na święta lub na sylwestra...
Turystyka biznesowa - konferencje szkolenia
Obecnie turystyka biznesowa jest najbardziej dochodową gałęzią turystki. Klient tej branży wydaje około...