Hotele Kraków

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Europie – o każdej porze roku przebywa tu wielu turystów czy przedsiębiorców. Znajdziemy więc tutaj hotele najwyższej klasy, gdzie warunki dostosowane są do międzynarodowych standardów.

Poniżej przedstawiamy trzy hotele na terenie Krakowa, które są świetnym miejscem zarówno do odpoczynku, jak i przeprowadzenia spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Sheraton***** Krakow

Sheraton to pięciogwiazdkowy hotel położony w pobliżu Zamku na Wawelu. W zaledwie kilka minut można przedostać się na Rynek, gdzie znajduje się serce Krakowa – pełno tam restauracji, kawiarni i turystów z całej Europy.

Hotel spodobał się Holendrom, którzy mieszkali tu podczas Euro 2012. Gwiazdy przyzwyczajone do luksusu, takie jak Arjen Robben, Wesley Sneijder czy Robin Van Persie z pewnością nie miały prawa narzekać na warunki pobytu w krakowskim hotelu. Na nic to się jednak zdało, ponieważ „Pomarańczowi” byli największym rozczarowaniem turnieju.

Sam hotel posiada 232 pokoje oraz apartamenty, do dyspozycji gości jest także Restauracja The Olive, Qube Vodka Bar&Cafe, gdzie znajduje się ponad 240 wódek z całego świata, klub fitness, sauny, basen, a także studio masażu. Nowoczesne i przestronne sale konferencyjne zapewniają znakomite warunki podczas wszelakich imprez biznesowych, sympozjów i bankietów.

 

QUBUS HOTEL Kraków

QUBUS HOTEL Kraków to czterogwiazdkowy obiekt, jeden z wielu wchodzących w skład sieci QUBUS HOTEL. Położony jest w zabytkowej dzielnicy Kazimierz, o jego popularności świadczą wyróżnienia Top Rated Hotel i Top Hotel czy Rekomendacja Magazynu Forbes za rok 2008.

Na terenie hotelu znajdują się 194 pokoje, a także sauna, jacuzzi, centrum fitness, czy przeszklony basen, z którego można podziwiać Stare Miasto. W ofercie widnieje również rejs hotelową Q-łódką po Wiśle (w sezonie wiosenno – letnim). Wielbiciele muzyki z pewnością na dłużej zostaną w klimatycznym Jazz Club Mile Stone, gdzie w przyjemnej atmosferze można zrelaksować się przy interesujących dźwiękach.

Profesjonalne zaplecze konferencyjne to łączna powierzchnia 500m2. Sale wyposażone w nowoczesną infrastrukturę techniczną oraz z widokiem na piękną panoramę Starego Miasta umożliwiają organizację imprez o rożnym charakterze – szkoleń, konferencji czy pokazów produktów i prezentacji.


Radisson Blu Hotel

Hotel położony jest na rogu ulic Zwierzynieckiej i Straszewskiego, tuż przy Plantach. W kilka minut dotrzemy do Zamku Królewskiego na Wawelu oraz do Rynku, lub zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Zwłaszcza że goście hotelu mogą wypożyczyć rower (bezpłatnie) i w ten sposób przemieszczać się po pięknym Krakowie.

Hotel Hotel Radisson Blu to łącznie 196 pokoi i apartamentów, a także studio urody, nowoczesna siłownia czy sauna. Warto dodać, że z centrum fitness można korzystać bez żadnych ograniczeń.

Bez problemu zorganizujemy tu duże imprezy biznesowe – obok sal konferencyjnych, do dyspozycji gosci jest także  podziemny parking, który można zaadoptować na powierzchnie eventową (pomieści do 1000 osób).

Jako pierwszy hotel na świecie, krakowski Radisson Blu otrzymał prestiżowy Certyfikat BS8901. Jest to norma, która dotyczy „odpowiedzialnej” i „zrównoważonej” organizacji eventów, imprez biznesowych i uroczystości.

Zdjęcia pochodzą z prezentacji obiektów w serwisie www.e-konferencje.pl

Kaszuby – oaza spokoju i piękna natury
Kaszuby, położone w sercu północnej Polski, są synonimem spokoju i piękna natury. Ten malowniczy region,...
Turystyka górska: sposób na krótszy i dłuższy wyjazd
Wędrówki piesze to nie tylko sposób na zdrowy tryb życia, ale także fantastyczna okazja do odkrywania...
Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Obiekty i sale konferencyjne w Warszawie. Oto, co warto wiedzieć.
Planowanie konferencji czy innego dużego wydarzenia biznesowego to złożony proces, który wymaga uwzględnienia...
Zwiedzanie Wawelu - praktyczne wskazówki dla turystów
Kraków, perła Polski, jest miastem, które tętni życiem i łączy w sobie wieki tradycji z pulsującą energią...
Ceny biletów do Biskupina na rok 2023
Biskupin to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych stanowisk archeologicznych w Polsce, które...