Do Chin? Tylko z Ecco Travel!

Oferta do Chin, jaka ostatnio pojawiła się na stronie organizatora egzotycznych wakacji Ecco Travel, budzi wiele emocji. Podróż samolotem rejsowym, przelot bezpośrednio do Pekinu, objazd po Pekinie i okolicach, wyżywienie, polski pilot, 9-dniowy program i to wszystko za jedyne 2999 zł. Nie ma tu haczyków ani ukrytych dodatkowych kosztów. Ecco Travel skorzystało z promocyjnej oferty przewoźników i znacznie obniżyło ceny swoich wybranych programów.

– Chiny są naszym kluczowym kierunkiem. Co roku dzięki nam odwiedza ten kraj kilka tysięcy osób. Znajdujemy się w czołówce organizatorów wyjazdów do Państwa Środka. – mówi Radosław Olek, Dyrektor Operacyjny Ecco Travel – Daje nam to możliwości negocjacyjne, niedostępne dla innych organizatorów. Ceny, jakie udało nam się uzyskać od linii lotniczych na wyloty w styczniu, lutym i marcu, bardzo nas cieszą. Dzięki temu mogliśmy obniżyć ceny imprez nawet o 1000 zł. Zimą egzotyka zawsze sprzedaje się dobrze. Największym powodzeniem cieszą się właśnie Chiny, ale także Tajlandia, Meksyk, Kuba, Indie i Sri Lanka. Od momentu uruchomienia bezpośrednich lotów z Warszawy do Dubaju, zwiększyło się również zainteresowanie Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Nasi Klienci są bardzo wymagający, dlatego podróże na dalekie kierunki realizujemy wyłącznie sprawdzonymi liniami rejsowymi. Tu w cenie musi być komfort i bezpieczeństwo, dopracowany program, sprawdzone hotele, a przede wszystkim bardzo dobry pilot. To największy magnes, którym Ecco Travel przyciąga Klientów od lat. Wysoka jakość obsługi  sprawia, że te same nazwiska pojawiają się na kolejnych listach uczestników naszych wyjazdów. To naprawdę ogromna satysfakcja, która jest mobilizująca dla nas wszystkich.

Ecco Travel jest marką należącą do firmy Ecco Holiday, pod którą od 8 lat organizowane są wyjazdy na dalekie egzotyczne miejsca. W portfolio Ecco Travel znajdują się wakacje pobytowe na ponad 20 kierunkach wakacyjnych. Domeną organizatora są wycieczki objazdowe, a dokładnie 84 programy zwiedzania najdalszych zakątków świata. Najbardziej popularne wycieczki to Cesarskie Chiny, Tajlandia i Kambodża, Tajemnice Sri Lanki, Indie – Święte Miasta, Meksyk i Kuba, Meksyk – Imperium Słońca. W tym sezonie nowością są programy dla wytrawnych podróżników a wśród nich między innymi Chiny i Tybet – Pociągiem na Dachu Świata, Nefrytowe Południe Chin, Chiny i Tajwan – Skarby Cesarstwa, Japonia, Korea, Japońskie Sushi, Tajlandia, Kambodża, Birma, Etiopia – Zaginione Królestwo. Niedawno w ofercie organizatora pojawiły się również programy europejskie, a wśród nich: Portugalia i Hiszpańska Galicja, Rosja – Złoty Pierścień, Norwegia – Trzy Fjordy, Skarby Północy – Szwecja, Łotwa Estonia, Rosja, Finlandia. Najkorzystniej cenowo kształtują się aktualnie oferty takie, jak Pekin i Okolice (2999 zł), Indie – Złoty Trójkąt (3999 zł), Bangkok i Okolice (3799 zł), Emiraty – Złoto Pustyni (3499 zł) i Izrael – Ziemia Święta (2999 zł).


Pełna oferta znajduje się stronie internetowej organizatora www.eccotravel.pl.

PR

 

Wycieczki do Chin
Zainteresowanie turystyką nigdy nie słabnie. Cyklicznie zmienia się jednak popularność najchętniej odwiedzanych...
Wielka obniżka Ecco Travel
29 lipca rozpoczeła się wielka obniżka cen egzotycznych wyjazdów organizowanych pod marką Ecco Travel....
Chiny - Wielki Mur Chiński
Wielki Mur Chiński jest jednym z niewielu obiektów widocznych z kosmosu. Jeden z nowych cudów świata...
Wielka wyprzedaż agoda.com z okazji roku smoka - aż do 56% zniżki na hotele w Chinach
SINGAPUR (4 stycznia 2012) - agoda.com, wiodący portal oferujący rezerwacje hoteli, część notowanej na...