Czarter jachtów przez internet z platformą Click&Boat

Letnie miesiące nadchodzą, a wraz z nimi czas na zaplanowanie wakacyjnych rozrywek. Gdy powietrze staje się gorące, a słońce mocno świeci do wieczora, miejsca nad morzem są prawdziwą oazą. Spędzając wakacje na wybrzeżu można opalić się, popływać w przyjemnej chłodnej wodzie i spróbować czegoś nowego. Wyjątkowych wrażen i niezapomnianych chwil na wodzie dostarcza czarter jachtów! Z platformą Click&Boat specjalizującą się w wynajmie łodzi motorowych oraz jachtów żaglowych przez internet, organizacja takiej wycieczki jest prosta i przyjemna!

 

 

Rezerwacja łodzi przez internet

Szukając łodzi do wynajęcia na platformie Click&Boat można znaleźć tysiące ofert od prywatnych wynajmujących oraz profesjonalnych armatorów. Strona gromadzi różnorodne propozycje: zarówno dotyczące długich czarterów, jak i krótszych, kilkugodzinnych czy jednodniowych wynajmów łodzi. Znajdą tu coś dla siebie doświadczeni żeglarze, miłośnicy jachtów motorowych, a także osoby, które pierwszy raz planują wypoczynek na pokładzie. Ci ostatni mogę skorzystać z propozycji wynajmu łodzi wraz z usługą sternika, który zadba o bezpieczną żeglugę i pokaże najpiękniejsze miejsca w okolicy.

 

Po wybraniu na platformie najbardziej interesujących ofert, można nawiązać kontakt z wynajmującym przesyłając mu wiadomość lub od razu wysłać zapytanie o rezerwację. Po jego zaakceptowaniu przez wynajmującego, rezerwacja jest potwierdzona i można zacząć zastanawiać się, gdzie popłynie się wymarzoną jednostką.

 

 

 

Gdzie wynająć łódź – pomysły

Wśród wakacyjnych kierunków popularnych na wynajem łodzi prym wiodą takie destynacje jak: Chorwacja, Grecja i hiszpańskie Baleary. Łączą je bogata linia brzegowa, krystalicznie czysta woda i słoneczna pogoda.

Podczas wakacji w Chorwacji wynajmując łódź motorową lub szybki ponton RIB, można popłynąć ze Splitu na wyspę Brac. To największa wyspa Dalmacji, która ciągnie się przez 175 kilometrów długości i kryje mnóstwo romantycznych zatoczek, idealnych do zacumowania na chwilę relaksu. Najsłynniejszym punktem wyspy jest plaża Zlatni Rat, czyli „złoty róg”. Jej nazwa wzięła się od kształtu plaży oraz pięknego, piasku nadającego jej złotawą barwę. Co ciekawe, w zależności od wiatrów i pływów, kształt rogu zmienia się, tworząc fascynujący spektakl taneczny lądu z morzem.

 

 

 

Do Grecji można z kolei wybrać się na niezapomniany rejs jachtem żaglowym. Świetnie nadają się do tego Wyspy Jońskie. Ten archipelag charakteryzuje się niewielkimi odległościami pomiędzy wyspami oraz wyjątkowym klimatem. Słoneczne dni, ciepła woda i łagodne wiatry sprawiają, że to kierunek, który pokochają wszyscy żeglarze.

Miłośnicy imprezowych wyjazdów pokochają Baleary. Można tu znaleźć roztańczoną hiszpańską atmosferę, zachwycającą dziką przyrodę i piękne plaże. Szczególną perełką tego regionu jest plaża Es Trenc, która klimatem bardziej przypomina Karaiby niż południe Europy.

Zalety podróżowania promem, czyli dlaczego coraz chętniej wybierane są rejsy po morzu
W dzisiejszych czasach, planując podróż można wybierać spośród wielu środków transportu. Samochód, pociąg,...
Wakacje pod żaglami
Co powiecie na to, by swój następny urlop spędzić w inny, oryginalny sposób? Może by tak spróbować czegoś...
Jak all inclusive to tylko na jachcie
Wielkie jeziora, a może morze? Jeśli nie lubisz nudnych wakacji, zrezygnuj z wycieczki all inclusive...
ŻEGLARSKI WYŚCIG DOOKOŁA ŚWIATA NA ANTENIE TRÓJKI!
25 listopada kapitan Roman Paszke ruszy w samotny rejs katamaranem dookoła świata, a Marcin Łukawski...
Rejsy śródziemnomorskie
Podróżować można na wiele sposobów, ale jednym z najbardziej ekskluzywnych sposobów jest podróżowanie...
Stena Line na 11 Listopada
11 Listopada to data szczególna dla każdego Polaka, a także okazja na przedłużenie weekendu. Jak spędzić...