ATAS ma 25lat!


W tym roku, jubileuszową rocznicę działalności obchodzi Agencja Turystyczna ATAS.
25-letnią historię firmy pokazuje infografika przygotowana specjalnie na tę okazję. Biuro zaplanowało również inne aktywności, których zwieńczeniem będzie uroczysta gala jubileuszowa w Warszawie.


Firma specjalizuje się w turystyce młodzieżowej oraz językowej. W ofercie posiada przede wszystkim obozy młodzieżowe, wycieczki szkolne, jak i wyjazdy na kursy językowe za granicą. Najpopularniejszym kierunkiem wyjazdów z ATAS jest Wielka Brytania, ciesząca się uznaniem uczestników niezmiennie od ponad 20lat.

Biuro współpracuje z nauczycielami z całej Polski. Z myślą o nich, organizowana jest już III edycja Konkursu „Wartościowa Wycieczka Szkolna”, mającego na celu wyróżnienie aktywnych pedagogów zaangażowanych w organizowanie wycieczek oraz popularyzacja niestandardowych, aktywnych metod nauczania realizowanych podczas wyjazdów.


Naszą misją jest organizowanie imprez turystycznych, które łączą aktywny wypoczynek ze zwiedzaniem oraz nauką, ze szczególnym uwzględnieniem poznawania nowych kultur i języków obcych podczas wyjazdów zagranicznych – Wyjaśnia Andrzej Sławiński, prezes ATAS.

Kluczem do wartościowych programów jest rozbudzanie motywacji do nauki oraz integracja młodzieży poprzez wspólne przeżycia i emocje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogę zapewnić, że wszystkie wyjazdy stoją na bardzo wysokim poziomie. Przykładem może być Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego – autorski program warsztatów językowych realizowanych w Londynie.


ATAS jest liderem w sprzedaży kursów językowych za granicą. Również sam, każdego roku organizuje wyjazdy grupowe dla kilku tysięcy młodych ludzi, zarówno podczas roku szkolnego jak i wakacji. Obecnie firma posiada 9 biur na terenie kraju, w tym 3 z nich znajdują się w Warszawie. Na stałe zatrudnia blisko 50 osób.

Plan firmy na kolejne lata to rozbudowa sieci sprzedaży oraz ekspansja na globalnym rynku – promocja unikatowego programu ATAS jakim jest Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego już nie tylko w Europie, ale także w najodleglejszych miejscach świata jak Chiny czy Brazylia.


Agencja Turystyczna ATAS

Marlena Kalisiewicz

m.kalisiewicz@atas.pl

Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Dlaczego warto znać język Bliskiego Wschodu? Korzyści z nauki języka arabskiego
Region Bliskiego Wschodu jest niezwykle ważny w kontekście geopolitycznym – jego szybki rozwój,...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...
Wynajem busa 9-osobowego – dlaczego warto się zdecydować?
Planując podróż ze swoimi przyjaciółmi lub organizując wyjazd służbowy, warto pomyśleć o wygodnym transporcie....
Kluczowe porady dla perfekcyjnych wakacji
Planowanie wakacji to ekscytujące doświadczenie, które może jednak przysporzyć wielu wyzwań. Aby zapewnić,...
Czy muszę znać hiszpański wybierając się do Hiszpanii?
Wybierając do Hiszpanii, pytanie o konieczność znajomości języka hiszpańskiego często się pojawia. Odpowiedź...