Arena Ostróda pod znakiem Spa&Wellness

Arena Tourism Poland to wydarzenie aspirujące do miana jednego z największych eventów turystycznych w kraju. Pierwsza edycja odbędzie się w Ostródzie w dniach 10 – 12 października 2013 r. Tematem przewodnim wydarzenia będzie Spa&Wellness.

Impreza odbędzie się w sprawdzonej formule B2B, która pozwala uczestnikom na dogodną wymianę kontaktów i doświadczeń biznesowych oraz zawarcie umów handlowych. Organizatorzy spodziewają się ok. 100 Hosted Buyers z całej Europy.

Podczas ATP wprowadzona zostanie formuła sprzedażowa – możliwość sprzedaży usług i towarów. Ostatni dzień odbędzie się w formie otwartej dla zwiedzających.

Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród branży turystycznej. Bez wątpienia będzie okazją do zaprezentowania oferty nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym – mówi Barbara Zajączkiewicz, Manager Projektu. – Dzięki dużemu zaangażowaniu organizatorów liczymy, iż Ostróda stanie się ważnym miejscem na wystawienniczej mapie Polski.

Udział w październikowym wydarzeniu zadeklarowali już tour operatorzy obsługujący rynki polskie
w Skandynawii, Rosji, Niemiec i Ukrainy.

Obecność wielu europejskich kupców na targach to ogromna szansa dla wystawców na przeprowadzenie biznesowych spotkań, wymianę wiedzy, a przede wszystkim pozyskanie nowych partnerów – dodaje Barbara Zajączkiewicz.

W trakcie wydarzenia odbędą się także liczne spotkania ze specjalistami z branży spa, wellness, beauty, ale także marketingu. Eksperci opowiedzą m.in. o najnowszych trendach na rynku, promocji hoteli w sieci czy zdrowym stylu życia. Wśród atrakcji dodatkowych znajdą się także pokazy sztuki barmańskiej i baristycznej. Ostatniego dnia odbędzie się blok podróżniczy „Podróże z Areną”, a wraz z nim: pokazy filmów, slajdów i fotografii z różnych zakątków świata. Prelegentami będą uczestnicy Ogólnopolskich Spotkań Podróżników Żeglarzy i Alpinistów „KOLOSY”, a wśród nich m.in. Romuald Koperski.

Arena Tourism Poland odbędzie się w nowoczesnym Centrum Targowo – Konferencyjnym Warmii i Mazur – Arena Ostróda. Obiekt dysponuje 20 000 m kw. powierzchni wystawienniczej, co daje trzecią pozycję pod względem wielkości w Polsce. Hala położona jest w otoczeniu mazurskich jezior i hoteli o wysokim standardzie.

– Zdrowy tryb życia to dziś motto współczesnego turysty. Dlatego mazurska kraina jezior, lasów i niezwykłej przyrody, to idealne miejsce do zorganizowania tej imprezy. Z pewnością urzeknie każdego, kto jeszcze nie miał okazji odwiedzić Ostródy – dodaje Barbara Zajączkiewicz. – Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym miejscu.

 

Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

 

Więcej informacji:

www.TourismPoland.pl

www.Facebook.pl/ArenaTourismPoland

Organizator: DEMUTH ALFA sp. z o.o.

Romantyczny weekend w spa - czemu warto?
 Weekend w ekskluzywnym Hotelu Spa to doskonały sposób na spędzenie czasu z drugą połówką. Jest to relaksujące,...
Wypocznij z dala od zgiełku - Spa w Pobierowie
Kiedy odczuwamy zmęczenie nic nam nie wychodzi. Jesteśmy rozdrażnieni, szybko się irytujemy i nic nie...
Bezpieczna przystań na wczasy z dzieckiem nad morzem
Szukasz miejsca na wakacje z dzieckiem? Już jest - Port Dzieci - to bezpieczna przystań na wypoczynek...
Internetowe inspiracje na długi weekend i wakacje
Długi weekend majowy tuż tuż, pogoda powinna być sprzyjająca, dlatego już teraz większość z nas poszukuje...
Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Strefa relaksu nad morzem...
Potrzeba wypoczynku i wyciszenia raz na jakiś czas jest zupełnie naturalna dla każdego z nas. Wspaniałe...