Akustyczny koncert w Radisson Blu Hotel Kraków

W sobotę 28.03 o godzinie 20:30 czasu lokalnego – na całym świecie zgasną światła – w domach, blokach, firmach, instytucjach rządowych i zabytkach. Radisson Blu Hotel Kraków wraz z milionami ludzi na świecie złączy się we wspólnej inicjatywie refleksji nad losem naszej planety podczas ósmej już edycji Godziny dla Ziemi WWF.

Nie wszystkim na codzień udaje sie dbać o środowisko. Jesteśmy zapracowani, zabiegani, czasem zdaży się nam zostawić jakieś urządznie na „czuwaniu”, nie zgasić światła czy nie dokręcić kranu. Dlatego wspólne inicjatywy takie jak Godzina dla Ziemi WWF są idealną okazją do tego by zastanowić się jak żyć bardziej ekologicznie, pomóc planecie, a także oszczędzać.

Do tej ogólnoświatowej akcji po raz kolejny przyłączy się również Radisson Blu Hotel w Krakowie. W tym roku oprócz zgaszenia świateł, o godzinie 20:30 zaprasza zarówno gości hotelowych, turystów jak i mieszkańców miasta na akustyczny koncert zespołu Azzja & Hubert, którzy prezentują genialne wykonania zarówno swoich piosenek jak i coverów popularnych hitów. Romantyczna atmosfera, blask świec, świetny koncert w połączeniu z dbaniem o planetę to znakomite rozpoczęcie sobotniego wieczoru.

Azzja & Hubert – to wpsaniały duet dwójki młodych ludzi. Niezwykle utalentowanej wokalistki i gitarzysty. Zespół prezentuje zarówno swoje utwory jak i świetne aranżacje utworów znanych i lubianych artystów.

Radisson Blu Hotel Kraków na codzień angażuje się w życie lokalnej społeczności i nieustaje w dbaniu o środowisko. Jako jedyny hotel na świecie i pierwsza firma w Polsce został odznaczony eko certyfikatem BS8901. W ofercie konferencyjnej ma tylko ekologiczne materiały, zbiera makulaturę i zużyte baterie. Ponadto goście hotelowi w prosty sposób mogą zrezygnować każdorazowo z codziennej wymiany pościeli, oszczedzając zużycie wody, hotel między innymi zamawia tylko produkty w dużych opakowaniach zbiorczych – redukując ilość wyrzucanych śmieci, kontroluje też poziom emisji dwutlenku węgla podczas każdego spotkania.

W marcu również po raz kolejny ekipa pracowników z Radisson Blu Hotel Kraków wzięła udział w akcji sadzenia drzew.  Hotel likwiduje równiez marnotrawstwo i zbędne wyrzucanie wyposażenia ponieważ przy okazji remontów czy wymian, dotychczasowe wyposażenie oddawane jest m.in na cele dobroczynne, by mogło służyć nadal.

Godzina dla Ziemi WWF to inicjatywa zrzeszająca ludzi z całego świata. W zeszłym roku do akcji włączyły się setki milionów mieszkańców z ponad 7000 miast w 153 krajach. W Polsce zgasły światła m.in w Pałacu Kultury i Nauki, Muzeum Narodowym, w Sukiennicach czy Kopcu Kościuszki.

Radisson Blu Hotel, Kraków

Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Zwiedzanie Wawelu - praktyczne wskazówki dla turystów
Kraków, perła Polski, jest miastem, które tętni życiem i łączy w sobie wieki tradycji z pulsującą energią...
Dlaczego warto odwiedzić Kraków?
Czas wakacji to okres urlopów i odpoczynku od codziennych zajęć. Wiele osób decyduje się na wyjazdy zagraniczne...
Q Hotel Plus w Krakowie
Q Hotel w centrum Krakowa zaprasza na niezapomniany pobyt w dawnej stolicy Polski. Obiekt jest doskonale...
Q Hotel Kraków Bronowice
W Krakowie znajdują się dwa Q Hotele - jeden w samym centrum miasta, a drugi w dzielnicy Bronowice. Drugi...