Q Hotel Kraków Bronowice

W Krakowie znajdują się dwa Q Hotele – jeden w samym centrum miasta, a drugi w dzielnicy Bronowice. Drugi obiekt jest położony dogodnie dla osób, które chcą poznać okolice Krakowa, lub szukają obiektu zlokalizowanego przy węźle lokalizacyjnym. Z Q Hotelu Kraków Bronowice można szybko dostać się chociażby na lotnisko, czy do Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

 

Hotel mieści się w biznesowej części miasta i z pewnością będzie to świetny wybór dla osób podróżujących służbowo, lub chcących zorganizować ważne firmowe wydarzenie. W obiekcie można skorzystać z profesjonalnej sali konferencyjnej i przestrzeni do pracy.

 

Oprócz tego jest to doskonała baza dla wszystkich tych, którzy udają się do Krakowa na dłuższy pobyt i chcą poznać także jego okoliczne atrakcje. Tak więc z Bronowic szybko można dostać się do Kopca Kościuszki i krakowskiego Zoo, a lokalizacja obok drogi przelotowej pozwala też szybko dotrzeć chociażby do Wieliczki.

 

 

Poznaj Kraków i okolicę

W samym centrum Krakowa jest całe mnóstwo atrakcji turystycznych i kulturalnych. Wystarczy wspomnieć Wzgórze Wawelskie, Stary Rynek, Muzeum Narodowe, czy malowniczą dzielnicę Kazimierz. Warto zaplanować sobie poznawanie centrum na sam początek wyjazdu – to z pewnością będą intensywne dni pełne chodzenia i zwiedzania, jednak naprawdę warto się na to zdecydować.

 

Jednak poza centrum i w okolicy Krakowa również jest wiele ciekawych atrakcji. Z Q Hotelu Kraków Bronowice można szybko dotrzeć na zielone Błonia sprzyjające relaksowi, a następnie do Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Warto wybrać się tam z dziećmi, które zachwycone będą zieloną okolicą, spacerami a także krakowskim Zoo. Warto też wejść na jeden z pięciu kopców Krakowa – niedaleko Zoo mieści się bowiem Kopiec Kościuszki. To nie tylko okazja do krótkiej wspinaczki, ale także do zwiedzenia wystaw i kaplicy które należą do terenu kopca.

 

Q Hotel w Bronowicach jest także świetnym miejscem na romantyczny weekend dla dwojga. Zaciszna okolica, wygodne pokoje i doskonała kuchnia hotelowej restauracji Smaq Brasserie to świetne połączenie na taki wyjazd z ukochaną osobą. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami stałej oferty, w której proponujemy coś specjalnie dla zakochanych.

Hotel dla wymagających

Oczywiście zawsze pozostaje pytanie, czy lepiej nocować w centrum, czy w nieco dalszej dzielnicy. Odpowiedź jest prosta: każdy najlepiej wie, jaki hotel mu odpowiada na konkretny wyjazd! W Krakowie można wybierać spośród dwóch obiektów sieci Q Hotel, które odpowiadają na różne potrzeby i zapewniają doskonały wypoczynek.

 

Zapraszamy na stronę hotelu: https://www.qhotels.pl/hotel-krakow-bronowice

Jaki hotel w centrum Krakowa wybrać?
Kraków to miasto, które zachwyca swoją historią i kulturą, przyciągając turystów z całego świata. W sercu...
Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Wystawa stała Muzeum Historii Polski w Warszawie: Głębokie spojrzenie na historię Polski
Muzeum Historii Polski w Warszawie szykuje się do otwarcia swojej stałej wystawy, która ma na celu przedstawienie...
Ceny biletów na zamek w Malborku. Wszystko, co musisz wiedzieć
Zamek w Malborku, perła gotyckiej architektury, stanowi nie tylko świadectwo potęgi Zakonu Krzyżackiego,...
Miejsce gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością - poznaj najlepszy hotel w Białce
Góry są dobrym miejscem na wypoczynek przez cały rok. Pobyt w górach ma działanie relaksujące, odprężające,...
Miejsca, które musisz odwiedzić w Bieszczadach
Bieszczady to dwa pasma górskie, które ulokowane są w Karpatach. Można podzielić je na Bieszczady zachodnie...