Afromental na Myślenickim Festiwalu Lata

Afromental wystąpi na jednej z największych darmowych plenerowych imprez w Małopolsce. Zespół zagra 27 lipca na plaży trawiastej na myślenickim Zarabiu, podczas corocznego Myślenickiego Festiwalu Lata – Dni Myślenic 2013.

Do głównych gwiazd wieczoru, które mieszkańcy wybierają wypełniając ankiety, należą wieczorne koncerty w sobotę i niedzielę. Afromental jako sobotnia propozycja zdobył  43% głosów, następny w kolejności był Zakopower (25% głosów). Drugą gwiazdą wskazaną przez respondentów jest Maciej Maleńczuk.

Poza głównymi koncertami mieszkańcy mogą liczyć również na przedstawicieli innych nurtów muzycznych, wiele zabaw i atrakcji, a na zakończenie na wspólną zabawę na dyskotece na świeżym powietrzu. Podczas Myślenickiego Festiwalu lata odbywa się również wiele imprez towarzyszących jak np. zawody strzeleckie, rozgrywki na kortach tenisowych, czy turnieje w petanque.

Weekend pełny rozrywek tradycyjnie poprzedzą Kulturalne Dni Myślenic organizowane przez Myślenickie Towarzystwo Kultury oraz Muzeum Regionalne „Dom Grecki”. W piątkowe popołudnie (26.07) ogród i pomieszczenia Regionalnego Muzeum – Dom Grecki oraz Galerię 30 kilometr wypełniają dzieła wybitnych artystów oraz alternatywne brzmienia.

Myślenicki Festiwal Lata (wcześniej Dni Myślenic) to plenerowa impreza organizowana przez Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach od 15 lat, w której co roku uczestniczy ok. 20 000 osób. Na plaży trawiastej w dzielnicy wypoczynkowej Zarabie występowały już największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej jak m.in. : Dżem, Perfect, Feel, Kayah, T. Love czy Myslovitz.

PR

Film promujący Myślenice
Była już premiera kinowa i telewizyjna. Teraz film prezentujący myślenickie atrakcje mogą zobaczyć również...