3200 nowych połączeń krajowych na www.BiletyAutokarowe.pl

O ponad trzy tysiące krajowych połączeń wzbogacił się portal rezerwacji biletów autokarowych www.BiletyAutokarowe.pl, dotychczas specjalizujący się w obsłudze kursów międzynarodowych.

Liczba nowych połączeń w ofercie wynosi ok. 3200; w ich ramach obsługiwanych jest niemal 150 polskich miejscowości. Przewoźnicy, którzy realizują połączenia, to tak doświadczone firmy, jak PKS Przemyśl, Albatros Bus czy Muszkieter.

Kursy krajowe zostały zintegrowane z wyszukiwarką połączeń międzynarodowych, dzięki czemu proces rezerwacji jest łatwiejszy i szybszy. W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych serwisów, zakup biletu na kurs krajowy w BiletyAutokarowe.pl nie wymaga korzystania z odrębnej wyszukiwarki.

Oferta krajowa dołącza do ponad 270 000 połączeń międzynarodowych, których obsługa jest specjalnością serwisu. Niezależnie od rodzaju kursu, BiletyAutokarowe.pl nie doliczają żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu ceny biletów są takie same, jak w biurach poszczególnych przewoźników. Dostępne są też wszystkie możliwe promocje i zniżki.

MP, BiletyAutokarowe.pl

 

PR

Spędzasz święta poza domem? Nie zwlekaj z kupnem biletu
O problemach związanych z podróżowaniem w okresie świątecznym, a także o sposobach ich unikania, mówi...
Bilety przez Internet ? robisz to źle!
Wydawałoby się, że kupowanie biletów autokarowych przez Internet to prosta sprawa. Rzeczywiście, portale...