10 urodziny Hubertus Expo w Centrum MT Polska

W jubileuszowej odsłonie wydarzenia uczestniczyć będzie blisko 150 wystawców, którzy zaprezentują szeroką ofertę dla myśliwych i amatorów łowiectwa. Na stoiskach pojawią się m.in. broń i amunicja myśliwska, akcesoria łowieckie oraz sprzęt sportowy i rekreacyjny. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników polowań. W tym roku zaplanowano różnorodne pokazy, w tym mody myśliwskiej, sokolniczy, wabienia jeleni czy też pokaz psów. Hubertus Expo organizowane są przez Polski Związek Łowiecki.

– Miłośnicy łowiectwa bardzo dobrze znają nasze centrum, bo to już kolejny raz, kiedy organizowane są u nas Hubertus Expo. Cieszymy się, że w tym roku możemy wspólnie, w miłej myśliwskiej atmosferze, świętować dziesiąte urodziny tej imprezy. Z tej okazji nie mogło więc zabraknąć atrakcji dla uczestników. W programie są koncerty i pokazy różnego typu, począwszy od modowych, przez te dotyczące sztuki wabienia zwierzyny aż po kulinarne. Dobrze się składa, bo nasz obiekt oferuje komfortowe warunki do organizacji różnego rodzaju imprez, również takich, które są wzbogacane o nietypowe wydarzenia towarzyszące – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

Oferta Hubertus Expo 2013 obejmie m.in. broń i amunicję myśliwską oraz sportową, ubrania i obuwie myśliwskie, optykę myśliwską i obserwacyjną, noże, pasy i inne akcesoria myśliwskie, sprzęt jeździecki, sportowy, rekreacyjny, a także sztukę, malarstwo i trofeistykę łowiecką oraz oferty biur polowań dewizowych. Obok propozycji produktów dla miłośników łowiectwa na zwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. W programie są pokazy gotowania, mody myśliwskiej dla mężczyzn i kobiet oraz trudnej sztuki wabienia jeleni w wykonaniu Mistrzów Europy z 2012 roku. Będzie też można podziwiać ptaki łowcze czy psy myśliwskie na specjalnie przygotowanych pokazach. Dodatkowo, na stoisku Hubercik Expo 2013 dla najmłodszych zorganizowany zostanie konkurs plastyczny „Zwierzęta polskich lasów” i „Konkurs znajomości gatunków zwierząt”.

Jubileuszowe Targi Hubertus Expo organizowane są w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt położony jest w odległości 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Na miejsce można dojechać samochodem – przy centrum znajduje się parking na 1500 miejsc oraz stały postój taksówek. W sąsiedztwie kursuje też 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a także pociągi Kolei Mazowieckich i SKM ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego.

***

Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska – zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.

Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo, a także wydarzeń motoryzacyjnych, jak Auto Nostalgia, OffRoad Show Poland czy MotoSport & Tuning.

PR

LA

Co warto zwiedzić na Mazowszu?
Mazowsze – serce Polski, to kraina niezwykłych kontrastów, gdzie nowoczesność spleciona jest z historią,...
Czym kierować się wybierając apartamenty na doby w Warszawie?
Wybór noclegu nie jest łatwy, tym bardziej, gdy dostępnych opcji jest bardzo wiele. Zawsze warto dokładnie...
Hotel Warszawa centrum ? Apartamenty hotelowe w sercu miasta
Apartament hotelowy zapewnia komfortowy wypoczynek w warunkach zbliżonych do domowych. Goście mają do...
Multimedialna mozaika krajobrazów Polski na TT Warsaw
Jedną z atrakcji 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw będzie multimedialna strefa turystyczna...
Targi WorldHotel już jutro!
Już jutro rozpoczną się VI Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2013. W dniach...
Hotel od A do Z - wystawcy na Targach WorldHotel 2013
Podczas VI Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2013, które odbędą się...