Zimowa strona TT Warsaw 2014

Sektor dedykowany atrakcjom zimowym będzie stanowił ważną część XXII Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2014. W jednym miejscu znajdą się wystawcy z ofertą zimowego wypoczynku, zaprezentują się także regiony narciarskie z różnych krajów.  

Firma MT Targi Polska, organizator Targów TT Warsaw, ponownie zaaranżuje sektor zimowy w hali wystawienniczej Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c. Targi odbędą się w dniach 27-29 listopada br. i są wydarzeniem kierowanym zarówno do branży, jak i wszystkich osób zainteresowanych podróżami, turystyką i zwiedzaniem.

Zimowa aktywność

Nowością TT Warsaw 2014 będzie promocja tureckiego regionu narciarskiego Erzurum, na którego stoisku zaprezentują się m.in. hotele zlokalizowane w rejonie gór Palandöken. Z kolei Słowacja będzie zachęcać do poznania możliwości zmodernizowanych ośrodków narciarskich wyposażonych w nowoczesną infrastrukturę sportową i gastronomiczną, a także strefy atrakcji dla dzieci. Na stoisku słowackiego wystawcy odbędą się występy artystyczne, a poprzez degustację wina będą promowane lokalne szlaki winne. W strefie Eventu Zimowego zlokalizowane będzie stoisko austriackiego Innsbrucku, który poza ofertą zimową będzie prezentował zalety wyjazdu w Alpy również latem.

Wśród wystawców obecne będą też inne kraje jak np. Rumunia czy Polska oraz liczne regiony, które będą promować zimowe wyjazdy w Karpaty, Beskid Niski czy bieszczadzkie połoniny. Szeroka będzie oferta firm organizujących turystykę górską w rejony, gdzie pełna infrastruktura tras biegowych, stoków i wyciągów narciarskich, jak np. we Włoszech, umożliwi maksymalne skorzystanie z uroków zimy. Dla tych z kolei, którzy szukają wyjątkowych wrażeń czekać będzie oferta zimowych wypraw m.in. w tak odległe rejony jak Antarktyka.

Na TT Warsaw fani snowboardu w oczekiwaniu na pierwszy śnieg będą mogli przypomnieć sobie technikę jazdy, a ci, którzy mają w planach rozpoczęcie nauki, poczują przedsmak emocji. W hali wystawienniczej znajdzie się bowiem dmuchany symulator, na którym w atmosferze zabawy będzie można sprawdzić swoje umiejętności.

Zdrowie zimą

Na TT Warsaw 2014 dostępna będzie również szeroka oferta uzdrowisk. Zagraniczny ośrodek uzdrowiskowy – litewskie Druskienniki zaprezentuje polskiemu klientowi swą zimową odsłonę czyli kompleks Snow Arena, gdzie bez względu na pogodę klient może skorzystać z zimowych atrakcji. Polskie kurorty i uzdrowiska będą zachęcać do zimowych pobytów, gdzie w otoczeniu gór, sosen i czystego powietrza można zregenerować siły.

Zimowe smaki i atrakcje

Poza elementami związanymi ściśle z promocją konkretnych regionów, na TT Warsaw urządzona zostanie zimowa restauracja, w której będzie można posmakować dań narciarskiej kuchni. Dzieci natomiast będą miały możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć z Mikołajem i Bałwanem. Z kolei na stoisku Laponii będą mogły napisać listy do prawdziwego Świętego Mikołaja, które następnie zostaną przeliczone przez elfy i dostarczone na koło podbiegunowe.

Informacje organizacyjne

Najszybszym i najwygodniejszym sposobem dojazdu do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska jest kolej podmiejska: SKM i Koleje Mazowieckie. Pociągi kursują co ok. 20-30 minut, a przejazd z dworca Warszawa Śródmieście lub Warszawa Wschodnia trwa ok. 16 minut. Podróż samochodem z Centrum Warszawy zajmuje ok. 20 minut. W pobliżu hal wystawienniczych znajdują się przystanki autobusowe linii 115, 143, 145, 173, 183, 245, 401, 514 i 520.

Na Targi TT Warsaw 2014 obowiązuje rejestracja. Dla indywidualnych odwiedzających wydarzenie jest otwarte w dniach 28-29 listopada br. Więcej informacji o targach, programie oraz formularze rejestracyjne znajdują się na www.ttwarsaw.pl.

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 7 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Dziedzictwo oraz Infrastruktura.

 

PR

Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...