Załóż profil w serwisie FRU.PL i lataj ubezpieczony za darmo

FRU.PL osobom, które do końca kwietnia założą profil w serwisie oraz dokonają rezerwacji do końca roku, oferuje darmowe ubezpieczenie podróży na cały 2011 rok. Pakiet ubezpieczeniowy obejmuje koszty leczenia, zagubienia lub utraty bagażu, ubezpieczenie narciarskie, a nawet wydatki związane z anulacją lotu.

FRU.PL – serwis rezerwacji biletów lotniczych – rozpoczął akcją promującą bezpieczne podróżowanie – „FRUwaj ubezpieczony cały 2011 gratis”. Każdy klient, który założy do końca kwietnia profil w serwisie, otrzyma możliwość darmowego ubezpieczenia na wszystkie rezerwacje lotów w 2011. Kupon ubezpieczeniowy będzie ważny na dowolną ilość rezerwacji lotniczych.

„Kiedy rezerwujemy bilet lotniczy często zapominamy o ubezpieczeniu. To roztargnienie lub pozorna oszczędność może nas drogo kosztować w przypadku choroby, utraty bagażu czy odwołania lotu. Dla naszych stałych klientów oferujemy darmowe ubezpieczenie, by bez strachu mogli się cieszyć swoimi podróżami.” – mówi Joanna Woroniecka z FRU.PL. „Standardem nie może być już sam lot, dziś standardem jest bezpieczne podróżowanie z pakietem ubezpieczeniowym” – dodaje Woroniecka.

Serwis FRU.PL w ramach oferty współpracuje z wiodącym na świecie ubezpieczycielem – firmą Mondial Assistance. Oferowany w ramach promocji pakiet ubezpieczeniowy obejmuje koszty leczenia, zagubienia lub utraty bagażu czy ubezpieczenie narciarskie. W ramach pakietu klient otrzymuje także ubezpieczenie kosztów anulowania biletu lotniczego. W sytuacji, gdy podróżujący na przykład zachoruje, ulegnie wypadkowi czy zostanie okradziony z dokumentów – nie musi się obawiać o bilet. Ubezpieczenie gwarantuje mu zwrot kosztów związanych z jego anulacją.

***

FRU.PL (www.fru.pl) jest wiodącą internetową platformą rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i wynajmu samochodów (rent–a–car). Poprzez witrynę internetową oraz telefoniczne centrum rezerwacji FRU.PL umożliwia zakup biletów linii lotniczych, w tym typu low cost, a także rezerwację miejsc hotelowych i wynajem samochodów na całym świecie.

Źródło: PR

Turystyka górska: sposób na krótszy i dłuższy wyjazd
Wędrówki piesze to nie tylko sposób na zdrowy tryb życia, ale także fantastyczna okazja do odkrywania...
Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Noce saunowe - niezapomniane wrażenia!
Gorąca para unosząca się w powietrzu, aromatyczne olejki eteryczne, ciepłe drewno i przyjemna cisza…...
Szczawnica: harmonia natury, zdrowia i kultury
Zaklęta u stóp majestatycznych Gór Pienin, Szczawnica stanowi żywy dowód na trwały urok i leczniczą moc...
Hotel czy apartament: co lepiej wybrać na nocleg?
Wybór noclegu to nie tylko kwestia czterech ścian i dachu. Warto zastanowić się, czy lepiej zdecydować...
Jesienne spacery po plażach Bałtyku stanowią głęboką terapię morza
Kiedy słowo “Bałtyk” pada w rozmowach, wiele osób ma przed oczami obraz złotych plaż, dzieci...