Z wonga.com wyjedziesz na wymarzone wakacje!

Jeśli do tej pory martwiłeś się, że będziesz musiał odłożyć wymarzone wakacje na przyszły rok, to pora, żebyś przestał o tym myśleć! Niezależnie od tego, czy posiadasz skromne oszczędności, zdążyłeś zgromadzić fundusze zaledwie na kilka dni wycieczki czy może Twoje konto bankowe świeci pustkami, możesz już teraz wyjechać na upragniony urlop. Jak to możliwe? Możesz wziąć pożyczkę, na przykład w firmie wonga.com. Większość z nas czeka z utęsknieniem na urlop; mamy nadzieję, że razem z partnerem lub całą rodziną będziemy mieli okazję wyjechać w wymarzone miejsce. Niestety, często okazuje się, że wcześniejsze wydatki, takie jak chociażby remont czy zakup sprzętów do domu, wyczerpały nasze oszczędności. Co zrobić w takiej sytuacji? Można skorzystać z oferty wonga.com.


Pożyczka na wakacje? Jak najbardziej!

Część osób uważa, że zaciąganie pożyczki w celu sfinansowania wycieczki dla całej rodziny jest nieopłacalne i bezsensowne. Czy tak jest w istocie? Z pewnością nie – niewielkie zobowiązanie finansowe pozwala nam na udany odpoczynek, a niejednokrotnie także na spełnienie marzeń – swoich lub pozostałych członków rodziny. Warto zresztą pamiętać, że kwota pożyczki wcale nie musi być wysoka, by spędzić wymarzone wakacje w fantastycznym miejscu, zwłaszcza, że czasami brakuje nam zaledwie niewielkiej sumy pieniędzy.

Osoby, które wciąż nie są przekonane do tej formy finansowania wakacji, powinny rozważyć także inne korzyści, które na pierwszy rzut oka nie są aż tak oczywiste – na przykład wakacyjny odpoczynek pozwala nam na zregenerowanie sił, co oznacza, że po powrocie do pracy będziemy znacznie bardziej efektywni niż po urlopie spędzonym bezproduktywnie we własnym domu.

A co w sytuacji, gdy jesteśmy już na wyjeździe?

Czasami okazuje się, że źle obliczyliśmy ilość potrzebnych środków – niestety skutkuje to tym, że często brakuje nam funduszy jeszcze w trakcie trwania wyjazdu. Co zrobić w takiej sytuacji? Większość firm, w tym wonga.com, umożliwia zaciągnięcie zobowiązania z dowolnego miejsca; wystarczy posiadać odpowiednie urządzenie mobilne oraz dostęp do sieci. Pożyczka już w trakcie urlopu to także najlepsze rozwiązanie, jeśli zaskoczyła nas ilość dodatkowych atrakcji, a okazja, by z nich skorzystać, może się szybko nie powtórzyć.

Pożyczka krótkoterminowa

Pierwszą z usług, które oferuje wonga.com, jest pożyczka krótkoterminowa. To rozwiązanie dla osób, które potrzebują niewielkiej kwoty pieniędzy; dla nich zobowiązanie finansowe stanowi raczej uzupełnienie uskładanych wcześniej oszczędności. Nierzadko uzyskana pożyczka stanowi po prostu zabezpieczenie na czas wyjazdu – część osób zabiera dodatkowe środki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Jak przedstawiają się warunki pożyczki krótkoterminowej w wonga.com? Po pierwsze, nowy Klient może otrzymać do 1500 zł na okres maksymalnie 60 dni. Koszt takiej pożyczki dla nowych Klientów to 10* zł.

Pożyczka ratalna

Pożyczka ratalna to rozwiązanie dla osób, które chcą zaciągnąć nieco większe zobowiązanie, a jednocześnie wolą odłożyć jego spłatę w czasie. W ramach pożyczki ratalnej wonga.com oferuje do 3000 zł dla nowych Klientów i do 5000 zł dla obecnych Klientów, przy czym okres spłaty wynosi w obu przypadkach maksymalnie 12 miesięcy. Aby sprawdzić koszt pożyczki należy wejść na stronę główną serwisu i zaznaczyć interesującą nas kwotę i czas spłaty; system samodzielnie obliczy, jaki będzie ostateczny koszt podejmowanego zobowiązania finansowego.

Jak wziąć pożyczkę z wonga.com?

Po zapoznaniu się z warunkami oferty i po dokonaniu wyboru należy przejść do procedury zaciągania zobowiązania. W tym celu trzeba wejść na stronę https://www.wonga.pl/ i po wybraniu interesującej nas opcji wypełnić specjalnie przygotowany formularz. Dane osobowe, które w nim zawrzemy, muszą zostać poddane procesowi weryfikacji; firma sprawdza także informacje na nasz temat zawarte w BIK i biurach informacji gospodarczej. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, wonga.com przesyła pieniądze na konto Klienta (oczywiście po uprzednim zawarciu umowy).

* Reprezentatywny przykład dla pierwszej Pożyczki Krótkoterminowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,21%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 410 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 10 zł (w tym: prowizja 10 zł, odsetki 0 zł), okres kredytowania 60 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 17 października 2016 na reprezentatywnym przykładzie.

grafika: pixabay.com

Artykuł sponsorowany

Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Nowa oaza luksusu w sercu Bieszczadów
– Czy kiedykolwiek marzyłeś o luksusowych wakacjach w malowniczych Bieszczadach? – Czy...
Na wycieczki wybierz hostel!
Podróżowanie otwiera na nowe doświadczenia, pozwala poznać różne kultury i ludzi. Wybór odpowiedniego...
Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Gdzie warto wybrać się na weekend w Polsce?
Polska, z jej bogatą historią i malowniczymi zakątkami, stanowi prawdziwy raj dla turystów. Jeżeli zastanawiasz...
Jak znaleźć nocleg w Polsce, który będzie strzałem w dziesiątkę?
Planowanie podróży to kompleksowy proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników. Od wyboru destynacji,...