Wyróżnienie SnowTrex Award – Austria we wszystkich kategoriach w czołówce

Gdzie znajdują się najlepsze miejscowości narciarskie? Który teren narciarski może poszczycić się szczególnie dobrymi trasami i gdzie odbywają się najlepsze imprezy après-ski? Kwestie te organizator postanowił dogłębnie sprawdzić: każdy Klient, po odbytym urlopie otrzymał ankietę, w której mógł wyrazić swoją opinię czy zadowolenie dotyczące zarezerwowanej miejscowości i terenu narciarskiego. Łącznie w sezonie Zima 2011/12 ponad 100.000 Klientów wyjechało na urlop zimowy ze SnowTrex, decydując się na jedną z ponad 200 miejscowości narciarskich.

NartyW kategorii najlepsza miejscowość narciarska zwyciężyło Hochgurgl w Dolinie Ötztal. Leopold Holzknecht z działu Marketingu i centrum prasowego Ötztal Tourismus jest dumny z otrzymanego wyróżnienia SnowTrex Award. „Region Obergurgl-Hochgurgl cieszy się od dawien dawna Top Quality Skiing: ta nagroda jest dla nas zaszczytem i utwierdza nas w przekonaniu, że nasze starania zmierzają w dobrym kierunku.“

Kolejne wyróżnienia zostały przyznane takim ośrodkom jak Maria Alm, Sölden, Zell am See, Ischgl, Lofer i Flachau. Z Doliny Ziller aż dwie miejscowości: Finkenberg i Mayrhofen wskoczyły do rankingu Top Ten. Tylko jeden Award tej kategorii nie przyznano Austrii: słynne z międzynarodowych zawodów narciarskich Livigno we Włoszech wygrało z austriacką konkurencją.

Również  w kategorii teren narciarski dominuje Austria. Neustift zyskało największe poparcie wśród Klientów, na następnych miejscach plasują się Brixen im Thale, Ischgl, Hochgurgl, Flachau, Sölden oraz miejscowości Doliny Ziller jak Finkenberg, Hippach i Kaltenbach. Francję reprezentują miejscowości Val Thorens i słynne Trois Vallées.

Odpowiedź na pytanie, gdzie najlepiej można oddać się szaleństwom après-ski chyba nie będzie zaskoczeniem, że w Austrii. Ischgl zajmuje niezmiennie pierwsze miejsce wśród zwolenników après-ski. Na miejscach drugim i trzecim są Sölden i St. Anton. Szczegółowe informacje dotyczące wyróżnień zostały opublikowane na łamach naszej strony internetowej : http://www.snowtrex.pl/snowtrex-awards/teren_narciarski.html.

TravelTrex GmbH uzyskał w sezonie 2010/11 obrót w wysokości 33,5 miliona euro. Z oferty skorzystało ponad 106 tysięcy osób. W siedzibie TravelTrex w Kolonii jest zatrudnionych ponad 100 pracowników. Dzięki marce SnowTrex firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku europejskim w kategorii organizatorów wyjazdów zimowych, a oferta obejmująca ponad 200 kierunków podróży i 1200 obiektów w niemal wszystkich pasmach górskich Europy oraz w USA stale rośnie. Pod marką HolidayTrex firma oferuje wyjazdy o każdej porze roku. Dzięki stronom internetowym http://www.snowtrex.pl i http://www.holidaytrex.pl, jak również obsługiwanej w 16 językach infolinii TravelTrex znany jest w całej Europie. Firma koncentruje się nie tylko na bezpośredniej sprzedaży, ale również na współpracy z ponad 600 portalami internetowymi i biurami podróży, a także Partnerami z branży turystycznej i spoza niej.

W celu uzyskania więcej informacji, materiałów zdjęciowych, artykułów prasowych czy pomocy przy wyszukiwaniu oferty, prosimy o kontakt.

TravelTrex GmbH
info-pl@snowtrex.com
Magdalena Kosinski
Tel.: +48 22 380 39 01

Turystyka górska: sposób na krótszy i dłuższy wyjazd
Wędrówki piesze to nie tylko sposób na zdrowy tryb życia, ale także fantastyczna okazja do odkrywania...
Turystyka dostępna: Droga do równości i integracji w podróżowaniu.
Turystyka dostępna jest kluczowym elementem promującym równość i integrację społeczną. Umożliwia osobom...
Kiedy otwarcie Hotelu Gołębiewski w Pobierowie?
Hotel Gołębiewski w Pobierowie ma być zlokalizowany w jednym z najbardziej atrakcyjnych kurortów nad...
Sale konferencyjne w hotelach. Dlaczego są tak ważne dla klienta biznesowego?
Współczesny świat biznesu jest dynamiczny i nieustannie się rozwija. W erze globalizacji i cyfryzacji,...
Klasyfikacja i kategoryzacja obiektów hotelarskich w Polsce: Dogłębny i szczegółowy przewodnik.
Rynek hotelarski w Polsce to fascynujący i zróżnicowany świat, który oferuje szeroki wachlarz opcji dla...
Ceny biletów do Biskupina na rok 2023
Biskupin to jedno z najważniejszych i najbardziej znanych stanowisk archeologicznych w Polsce, które...