Wyjazd na Wielkanoc 2015

Przed nami święta Wielkanocne, czas na krótki i dobrze zaplanowany  wypoczynek.

Niestety o lenistwie nie można w tym roku myśleć, bo wolne od pracy będzie tylko w poniedziałek i nawet dwojąc się i trojąc nie połączymy tego w żaden sposób z majowym, długim weekendem.  Mimo wszystko warto spędzić ten świąteczny czas trochę inaczej niż zwykle, gdzieś w pięknym miejscu…

A jest z czego wybierać, bo ciekawe oferty świąteczne dostępne są praktycznie w każdym hotelu, trzeba tylko wybrać ten region, który nas najbardziej interesuje. Największym powodzeniem cieszą się wyjazdy w góry, bo w tym czasie jest już na tyle przyjemnie by spacerować i obserwować budzącą się do życia przyrodę. Trochę gorzej w tym okresie wypadają wyjazdy nad morze, a to ze względu na dość kapryśną pogodę (możliwy nawet śnieg). Nie ma co się jednak upierać przy typowo domowych świętach, z objadaniem się i siedzeniem przed telewizorem. Pyszne sałatki, jaja, żurek i ciasta możemy zjeść dosłownie w każdym regionie naszego kraju, dlaczego więc nie wybrać się na wypoczynek do hotelu.

Dostępne oferty świąteczne znajdą Państwo pod tym linkiem, podobnie jak oferty na Majówkę czy na wczasy wakacyjne. Koszt w zależności od ilości dni, jakie chcemy spędzić poza domem, zwykle w granicach 1000 zł dla dwóch osób z noclegami, żywieniem i licznymi atrakcjami. Owszem, jest to opcja droższa od tradycyjnie spędzonych świąt pewnie o jakieś 500 zł, a zyskujemy czas wolny tylko i wyłącznie dla siebie, bez biegania po zakupy, bez gotowania i sprzątania. Warto zatem zafundować sobie święta inne niż do tej pory.

M-S-M

Hotele ekonomiczne, tanie hotele
Hotel ekonomiczny (budget hotel) ma zwykle od 1 do 3 gwiazdek. Jego oferta to zazwyczaj nocleg i śniadanie.
Plaże Dubrownika
Dubrownik jest zdecydowanie najbardziej popularnym miejscem w Chorwacji, miasto o bogatej historii, które...
Przepis na udane wakacje
Czasem nawet w najpiękniejszym miejscu na świecie może nam przytrafić się coś, co zupełnie zepsuje nam...
Czasnadmorze.pl - obowiązkowy przystanek przed wakacjami
Czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie najlepiej wybrać się na wczasy, jak zaplanować podróż, sprawdzić...
Ostatnie dni szkoły już za najmłodszymi
Rodzice wciąż pracują, ale zaplanowany już jakiś czas temu termin urlopu coraz bliżej. Czy mamy już jednak...