Wszystkie dzieci zapraszamy do wyjątkowego świata Krecika Filipa! Podróżuj razem z nami!

Nie tak dawno temu, w niezupełnie odległej krainie, żył sobie mały Jaś. Czas szybko płynął i nieoczekiwanie nadszedł dzień, w którym wszystko miało się zmienić – trzyletni chłopiec szedł do przedszkola!

Nie miał jednak na to najmniejszej ochoty… Chciał podróżować z przyjacielem – Krecikiem Filipem. Tak jak on, chciał zwiedzać odległe krainy i poznawać nowych ludzi i ich tradycje, a także zderzyć się z egzotyczną roślinnością i nietypowymi zwierzętami. Rodzice łamali ręce – przecież przedszkole to najlepsze miejsce dla ich małego synka! Z bólem serca musieli się poddać… Żadna siła nie była w stanie przekonać malca do tego pomysłu!

Zmartwiony Krecik postanowił działać. Czego dokonał i czy udało mu się namówić Jasia do pierwszej, przedszkolnej edukacji? Jaki świat pokazał przyjacielowi i czy razem wyruszyli podróż dookoła Polski? Tego wszystkiego dowiecie się z audiobooka „Podróżuj z Kretem Filipem”. Pierwsze płyty w sprzedaży już od 18 lipca na stronie www.certyfikat.okiemmamy.pl/krecik.

Od mam – blogerek dla mam w całej Polsce

Ekipa Ambasadorek projektu Certyfikat OkiemMamy.pl postanowiławyjść naprzeciw kolejnym potrzebom rodziców. Życie w nieustannym pędzie coraz rzadziej pozwala nam na oddanie się chwili przyjemności, jaką jest czytanie bajek. Wszyscy mocno stąpamy po ziemi, często nie mają czasu oraz siły na podejmowanie się kreatywnych zabaw z naszymi dziećmi. Zapominamy, jak piękną i wartościową stroną dziecięcego świata jest świat marzeń!

Ania, Marta, Iza, Ola i Karolina postanowiły to zmienić i przypomnieć, jak ważna w rozwoju dziecka jest stymulacja wyobraźni i jednoczesne zachęcanie do aktywnego trybu życia. Pewnego dnia spróbowały na chwilę znów stać się dziećmi… i tak powstało 13 rymowanych bajek o przygodach małego Krecika, który nie tylko podróżuje po całej Polsce i pokazuje piękno naszego kraju, ale przede wszystkim udowadnia, jak ważna w życiu jest nauka!Używając najlepszego argumentu – przykładu, przekonuje małego Jasia, że przedszkole jest początkiem prawdziwej życiowej przygody!

Czym jest Certyfikat OkiemMamy.pl?

Wyróżnienie w postaci Certyfikatu otrzymują miejsca, które spełniają konkretne kryteria ułatwiające korzystanie z nich rodzinom z dziećmi. Są wśród nich hotele i wszystkie obiekty noclegowe, a także restauracje i kawiarnie – czyli wszystko, co niezbędne podczas wyjazdu. Każda mama wie, że będzie potrzebować przewijaka i gorącej wody, by zadbać o swojego maluszka, a także mniejszych porcji w menu restauracyjnym dla starszaka. Każdy rodzic szybko docenia takie ułatwienie – udowadniają to dziesiątki wiadomości o miejscach niosących dobry przykład, które dostajemy każdego dnia na naszą skrzynkę.

Wszystkie miejsca, które otrzymały Certyfikat Okiem Mamy, wpisane są w mapkę i dodane do wyszukiwarki znajdującej się na stronie. Dzięki temu możesz znaleźć interesujący Cię obiekt nie tylko przed wyjściem z domu, ale także będąc już w drodze – wystarczy dostęp do Internetu. Gdziekolwiek jesteś, od teraz nie musisz się martwić i głowić nad miejscem, w które możesz zabrać całą swoją rodzinę – na kilkudniową wycieczkę, niedzielny obiad czy popołudniowe wyjście na kawę i ciacho. Od tej pory każdy wypad zaczynać i kończyć będziesz z uśmiechem!

Podróżuj z Kretem Filipem – audiobooki z sercem

Projekt, w wyniku którego powstało aż 13 bajek, jest od początku do końca zrealizowany przez blogujące mamy. „Kiedy po raz pierwszy pomyślałam o wydaniu własnych audiobooków, nie wierzyłam w swoje możliwości” – mówi Karolina Zalewska. Tymczasem od pierwszego kroku, czyli napisania tekstów, nie minęły nawet 3 miesiące – a dzisiaj cała płyta dostępna jest już w sklepie internetowym.

„To, ile osób nas wsparło, udowadnia, że nasza praca ma sens; że nasze audiobooki wypełnione są sercami ludzi z pasją”, mówi Ania, pomysłodawczyni ogólnopolskiej akcji Certyfikat OkiemMamy.pl. Ewa Brzozowska wykonała wyjątkowe grafiki i stworzyła ciekawą książeczkę pełną zagadek i gier, która pojawi się jako niespodzianka dla naszych małych słuchaczy. Wioletta Leśków – Cyrulik zadbała o poprawną polszczyznę, Bartosz Seredyn zaprosił nas do swojego studia i pomógł w nagraniach, a aktor – Radosław Zalewski, podzielił się z nami swoi talentem i jego głosu możemy słuchać we wstępie oraz zakończeniu przygód małego Krecika.

Pasją należy się dzielić!

„Nie jesteśmy nudnymi mamami – mamy pasję i przekazujemy ją naszym dzieciom. Dlaczego miałybyśmy nie przesyłać jej dalej?” – podkreśla z pewnością Marta – „Chętnie podróżujemy, podpowiadamy innym rodzicom, gdzie warto się wybrać. Tym razem umilimy im także podróż i mamy wielką nadzieję, że maluchy zarażą się naszą miłością do naszego kraju, który skrywa wiele wyjątkowych zakątków. Już dzisiaj składamy na ręce rodziców i ich pociech wyjątkowy audiobook „Podróżuj z Kretem Filipem”. Niech rozpala wyobraźnię i miłość do podróży, a my zrobimy wszystko, by minęły one spokojnie i szczęśliwie.

No posts found