Wiosna, wiosna ach to TY.

Przyszła piękna i słoneczna, a jednocześnie z mocnym akcentem wiatru – wiosna 2014 dzięki której już teraz możemy planować wypady za miasto, majówkę i oczywiście upragnione wakacje.

Prognozy są optymistyczne, a nadchodzący weekend ma być nie tylko ciepły, ale i słoneczny, to doskonały czas, aby wybrać się na wycieczkę rowerową za miasto, albo na bardzo długi spacer. A jest już co oglądać. Pączki na gałązkach, rozśpiewane ptaki na drzewach, i coraz bardziej soczysta trawa – przyroda budząca się do życia jest wspaniała. A za miesiąc święta i kolejna szansa na dłuższy odpoczynek, także dla tych bardzo zapracowanych. I wcale nie trzeba w dzisiejszych czasach rezygnować z wypoczynku w czasie Wielkanocy na poczet przygotowań do świąt i spotkań z rodziną  – wystarczy dobrze przekalkulować koszt całych przygotowań względem gotowej oferty świątecznej gdzieś w pięknym miejscu w Polsce by dojść do wniosku, że nawet, jeśli dopłacimy do wszystkiego 200 – 300 zł to i tak, wyjdziemy na plus. Wypoczynek jest bezcenny, tak samo jak nasz relaks. W tym miejscu odsyłam już Państwa do gotowych ofert świątecznych przygotowanych przez specjalistów, tak abyście mogli sami sprawdzić ceny i regiony w naszym kraju z przygotowanymi pakietami na Wielkanoc 2014 – link.

Tuż po świętach będzie kolejna szansa na wspaniały wypoczynek „Majówka 2014” – tym lepsza i piękniejsza pogoda. Tak już się utarło, że w czasie majowego wypoczynku najczęściej obieramy dwa kierunki – morze i góry, dlatego im wcześniej podejdziemy do tematu rezerwacji tanich noclegów w tych regionach tym większa szansa na to, że szybciej znajdziemy dla siebie wspaniałe miejsce na pobyt. Dobre i tanie noclegi znajdą Państwo pod tym linkiem.

Wspaniałej, pięknej i ukwieconej wiosny wszystkim życzę.

Wielbicielka zieleni.


No posts found