Wimdu działa już w wersji polskiej!

Wimdu to portal internetowy, który łączy osoby, które chcą znaleźć nocleg podczas podroży z osobami, które udostępniają swoje prywatne mieszkania czy pokoje. Dzięki temu turyści mogą zaczerpnąć rady swojego gospodarza, a do tego nie wydadzą majątku jak podczas noclegu w hotelu.


Wimdu zostało założone przez Arne Bleckwenna i Hinricha Dreilinga, dwóch bliskich przyjaciół, którzy poznali się na studiach. Dzięki własnym doświadczeniom zdobytym podczas podróżowania, stwierdzili, że o wiele wygodniej mieszka się w prywatnych kwaterach niż przepełnionych i drogich hotelach. I tak, zdecydowali się stworzyć firmę, która łączy pasje do podróży z naciskiem na indywidualne potrzeby użytkowników. Wynikiem tego jest Wimdu.


Zostań Social Travellerem

Social traveller nie wydaje pieniędzy na drogie hotele, a zatrzymuje się w mieszkaniach osób prywatnych, zawiera nowe znajomości na całym świecie i podtrzymuje tradycje “travel like a local” (podróżuj jak miejscowy). Można tez wynająć własne mieszkanie, dołączyć do społeczności Wimdu i zebrać środki na kolejna wyprawę życia.Wynajmij swój apartament i zamień się w gospodarza

Jeśli posiadasz dom, pokój, mieszkanie wakacyjne lub takie, które łatwo można w takowe przeobrazić, możesz w prosty sposób zacząć je wynajmować na przykład w czasie wakacji. Nie zależnie od tego, czy to mieszkanie balkonem lub z tarasem, bliźniak czy domek jednorodzinny – Wimdu umożliwia Ci bezpłatne umieszczenie Twojej oferty w Internecie i oferuje dodatkowo profesjonalne wsparcie. W prosty sposób możesz zaprezentować swój pokój lub mieszkanie szerokiemu gronu odbiorców na całym świecie. Na stronie internetowej Wimdu znajdziesz duży wybór ofert mieszkań i apartamentów przeznaczonych do podnajmu. Nieważne czy wybierzesz Londyn, Berlin czy Paryż, każde miasto ma coś do zaoferowania. A jeśli planujesz skorzystać z apartamentów w Barcelonie lub Kopenhadze jako backpacker lub couchsurfer, wykorzystaj okazję, aby odzyskać część kosztów i podnajmij swoje mieszkanie lub pokój!


 

 PR

 

No posts found